Avlu dizisi yeni sezonda Netflix'te yayınlanacağı platformu değiştirdi!

Yayınlandığı ilk günden beri ses getiren izleyiciyi ekrana kitleyen Avlu dizisi bir ilki gerçekleştirerek yeni sezonda Netflix'te yayınlanacağı belli oldu.

Avlu dizisi yeni sezonda Netflix'te yayınlanacağı platformu değiştirdi!

İlk bölümünden itibaren büyük yankı uyandıran ekranların sevilen dizisi Avlu yeni sezonda yeni yayınlanacağı platform belli oldu! Sevilen dizi Avlu dizisi yeni sezonda Netflix'de izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. 44. bölümle sezon finali yapan Avlu dizisi için final yapacağı iddia edilirken sezon finaline giderek yeni sezonda yayınlanacağı platforumu değiştireceği ortaya çıktı. Yeni sezonda nerde yayınlanacağı merak konusu olurken dizinin yeni adresi belli oldu. 

YENİ SEZONDA NETFLİX'TE

Kadın hapisanesinde yaşanan olayları konu alan Avlu dizisi zaman zaman şiddet sahneleriyle RTÜK ile karşı karşıya geliyordu. Ancak öğrenilen bilgiye göre yeni sezonda herhangi bir değişiklik olmadığı taktirde Netflikz'te yayınlanacak.

AVLU DİZİSİ BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Avlu dizisinin başrol oyuncusu olan Demet Evgar yeni anlaşmayı sosyal medya hesabından, ''Avlu yeni sezonda Netflix'te olacak: Dizimiz Netflix Original'a satıldı. Netflix tarihinde bir ilk… Baştan itibaren yapımında bulunmadığı bir işi Netflix Original olarak almıyor, Netflix olarak alıyor. Çok gurur duyuyorum!" ifadelerini kullandı.

Yorumlar