Dudakları dolgun gösteren 3 adımda makyaj hileleri!

Dudakları olduğundan daha dolgun göstermek için makyaj tüyolarını bir araya getirdik! İşte dolgun dudaklara sahip olmanın 3 hilesi!

Dudakları dolgun gösteren 3 adımda makyaj hileleri!

Dudakları olduğundan daha dolgun göstermek için her ne kadar çeşitli estetik yöntemler çeşitlilik gösterse de iğne yaptırmak veya estetik için bıçak altına yatmak kulağa bazıları için pek hoş gelmeyebilir. Bunun için dudaklarınızı olduğundan daha dolgun göstermenize yardımcı olacak ruj sürme ve 3 adımlık makyaj hileleri sayesinde dudaklarınızı kalınlaştırabilirsiniz. İşte kadınların dünyasını renklendiren 3 adımlık makyaj hilesi ile dudaklarınızı olduğundan daha da kalınlaştırma yolları

DUDAKLARINIZA PEELİNG YAPIN!

Dudaklarınızdaki olduğundan daha kalın göstermek için peeling yapın. Bu adım sayesinde dudaklarınız hem canlılık kazanacak hem de dudağınızdaki ölü derileri arındırarak dudaklarınızı olduğundan daha belirgin ve pürüssüz görünmesini sağlayacaktır. 

DUDAKLARINIZ AYDINLATICI İLE IŞILDASIN!

Son zamanlarda makyaj trendlerinden biri de dudaklara aydınlatıcı uygulama yöntemidir. Üst dudağınızın çizgisine belli belirsiniz biraz aydınlatıcı uygulayarak dudaklarınızın daha aydınlık ve dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz. 

DUDAKLARI DOLGUN GÖSTERMEK İÇİN RUJ NASIL SÜRÜLÜR?

Dudaklarınızı daha dolgun göstermek için alt ve dudağınızın dudak çizgisini biraz üstünden açık nude tonlarında ruj sürebilirsiniz. Özellikle dudağınızı dolgun göstermek için mat rujları kullanarak dudaklarınızı daha dolgun gösterebilirsiniz. 

Yorumlar