Tok tutan çorba tarifleri zeytin çorbasını hiç denediniz mi?

Tok tutan çorba tarifleri nelerdir? Fazla kilolarını vermek için yemeği fazla kaçırmamak için uzun süre tok tutan zeytin çorbası vazgeçilmeziniz olacak!

Tok tutan çorba tarifleri zeytin çorbasını hiç denediniz mi?

Diyet listelerinin vazgeçilmez politikası hem lezzetli hem de uzun süre tok tutan, kalorisi düşük yiyecekleri tüketmekten geçmektedir. Elmaelma.com okurları için kilo vermek isteyenlerin sıklıkla sorduğu sorulardan biri de tok tutan çorba önerileridir. Biz de sizin için uzun süre tok tutan lezzet ötesi zeytin çorbasını hazıraldık. Sindirim sisitemini harekete geçiren zeytin çorbasını günlük hayatınızda tüketerek hem kilo vermenize destek olur hem de uzun süre tok kalmanıza yardımcı olmaktadır.

Boğazınızı tutmak için mükemmel bir tarif olan zeytin çorbasını günlük hayatınızda tüketerek hem uzun süre tok kalabilir hem de kendinizi diyet sürecine alıştırabilirsiniz! Hadi gelin hep beraber hazırlayalım.

Malzemeler; Yeşil + Siyah zeytin, tam buğday unu, sarımsak, pul biber, soğan, mantar gerekli malzemelerdir.

Yapılış aşaması; Mantarın köklerini elinizle kırarak parçalayın. Diğer yandan siyah ve yeşil zeytinleri tencereye alıp soğanları kavurmadan doğranmış şekilde tencereye ekleyin.Uğraşmaya vaktiniz varsa zeytinin çekirdeklerini çıkartıp, yoksa olduğu gibi zeytinleri koyabilirsiniz. Kaynattığınız suyu tencereye döküp 1 ya da 2 taşım daha kaynatın. İsterseniz yumurtanın sarısını limonla çırpıp beyazını kestirmeden karışıma dökerek terbiye yapabilirsiniz. Eğer terbiye etmek istemezseniz bir miktar sumak ekleyebilirsiniz.

Yorumlar