Kadın 43. bölüm fragmanı Şirin ve Pırıl'ın korkunç planı

Kadın 43. bölüm fragmanı yayınlandı. Kadın 42. bölümü izleyenler şoke oldu, Arif kaçırıldı. Kadın 43. bölüm fragmanında Şirin ve Pırıl'ın korkunç planı...

Kadın dizisi 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kadın 42. bölümü izleyenleri yine ekrana kilitledi. Kadın son bölümüne kaçırılan ve dövülen Arif'in hali damga vurdu. Kadın 43. bölüm fragmanında ise Bahar'ı Sarp'tan uzaklaştırmak isteyen iki kadının ortaklığı şoke etti. Şirin ve Pırıl, Bahar'a karşı korkunç bir plan yaptı.  Pırıl ve babasıyla buluşan Şirin, Bahar ve Sarp'ın arasını tamamen bozmak için yaptığı korkunç planı açıklıyor. Şirin'in 'O kadın cezasını çekecek. Bahar öyle korkunç öğrenmeli ki, Sarp'ın açıklama yapacak fırsatı bile olmamalı' sözleri karşısında Pırıl bile dehşete düşüyor. Peki Kadın 42. son bölümde neler oldu? İşte Kadın 43. yeni bölüm fragmanı.

Fox TV'de başrollerini Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar ve Seray Kaya'nın paylaştığı Kadın dizisi 4 Aralık Salı akşamı 42. son bölümüyle ekrana geldi. Kadın son bölümde kaçırılan Arif işkence gördü. Arkadaşları ise Arif'i kurtarmak için harekete geçti ancak bulamadılar.

ARİF'İ KİM KAÇIRDI?

Arif ise perişan bir halde ormana bırakıldı. Arif'in bu halini gören Bahar büyük şok yaşadı. Arif ve Bahar arasında ise duygusal anlar yaşandı. Bahar'ın babası Enver ise bunu Sarp'ın yaptırdığını düşündü. Enver'in bu yaşananlarla Sarp'ın ilgisi olup olmadığını sorduğunda ise Arif 'Var' diye cevap verdi.

Kadın dizisinin 43. yeni bölüm fragmanı da son bölümün hemen ardından yayınlandı. Kadın yeni bölüm fragmanında Şirin Bahar için yaptığı korkunç planı Pırıl ve babasına anlatıyor. Sarp'la çekildikleri fotoğrafların kurmaca olduğunu ve Sarp'ı Bahar'dan uzak tutmak için yaptığını anlatan Şirin ile Sarp'ın eşi Pırıl artık ortak oluyorlar. Şirin korkunç planını Pırıl'a anlatarak, 'O kadın benim ailemi mahvetmesinin cezasını çekecek.Bahar bunu öyle korkunç öğrenmeli ki Sarp'ın ona açıklama yapma fırsatı bile olmamalı' diyor. Şirin ve Pırıl bu konuşmaların ardından ortaklılarını kutluyorlar.

KADIN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Arif’in yanına uğrayan Enver, kahvede gördüğü kandan sonra paniğe kapılır ve Arif’in başına kötü bir şey geldiğini düşünür. Çocuklarının Sarp’ın dönmesiyle birlikte sarsıldığına şahit olan Bahar’ın kafası Nisan’ın bir cümlesi ile karışacaktır. Büyük bir pot kıran ve babasının iki çocuğu daha olduğunu öğrenen Nisan bunu Bahar’a söyleyecek mi?

Şirin’in elindeki fotoğrafları sildirmek isteyen Sarp ise Şirin’in kapısına dayanır. Sık sık Sarp’ın evine gelmesinden rahatsız olan Enver ise fotoğrafların artık Şirin’de olmadığını söyler. Bahar ile birlikte olma yolundaki tek engeli bu fotoğraflar olarak gören Sarp ne yapacaktır? Bahar’a geri dönecek mi? Arif’e onu çok sevdiğini söyleyen Bahar ise her şeye rağmen Sarp’ı affedebilecek mi?

Yorumlar