Vücuttaki yağlardan kurtulma yolları neler ananaslı baharatlı chia smoothie!

Vücuttaki yağlardan kurtulma yolları nelerdir? Vücuttaki yağ oranını düşürmek için tek bir içecekle istenmeyen yağlardan kurtulabilirsiniz!

Vücuttaki yağlardan kurtulma yolları neler ananaslı baharatlı chia smoothie!

Fiziksel olarak sağlıklı ve orantılı bir vücut için vücuttaki fazlalıklardan kurtulmanın yanında vücutta bulunan fazla yağlardan da kurtulmanız şart! Vücuttaki yağlar herhangi bir darbeye karşı vücudunuzu korumaya yardımcı olarak, vücut ısısınızı düzenlemede büyük bir katkısı bulunmaktadır. Ancak herşeyden önemlisi sağlığınız için vücuttaki yağı dengelemek oldukça önemlidir. Elmaelma.com okurlarımız için daha ince görünmek ve fazla yağlardan kurtulmak için vücuttaki yağları kısa sürede yakmaya yardımcı olan anaslı baharatlı chia smothie hazırladık. 

Özellikle son zamanlarda adını sıklıkla diyet listelerinde ve günlük hayatımızda yemeklere salatalara kullandığımız chia tohumu zayıflamak isteyenler için oldukça faydalı bir besindir. Chia tohumu ile bir çok içecek yapmak mümkün! Aynı zamanda vücuttaki fazla yağlardan kısa sürede kurtulmanıza yardımcı olacaktır. İşte yağ yakıcı ananaslı baharatlı chia smoothie tarifini sizde deneyerek kısa sürede yağlarınızdan kurtulabilirsiniz!

ANANASLI BAHARATLI CHIA SMOOTHIE 

Malzemeler; 2 dilim ananas, 1 dilim muz, 300 ml. yağsız süt, 2 yemek kaşığı, yoğurt, susuz, 1.5 tatlı kaşığı chia tohumu, 1 tatlı kaşığı rendelenmiş hindistan cevizi, yarım çay kaşığı toz zerdeçal

Yapılış aşaması; İlk olarak muzları küp şeklinde doğarayarak 2 dilim ananası küçük parçalara ayırın. Daha sonratüm malzemeleri blenderdan pürüssüz bir hal alana kadar geçirip içeceğinizi afiyetle tüketebilirsiniz.

Yorumlar