Zayıflama için lahana çorbası diyeti incecik olmanın sırrı burada!

Zayıflama için lahana çorbası diyeti nasıl yapılır? Karadeniz bölgesinin enfes yemeklerinden biri olan lahana çorbası ile zayıflamaya ne dersiniz?

Zayıflama için lahana çorbası diyeti incecik olmanın sırrı burada!

Karadeniz bölgesinin enfes yemeklerinden biri olan lahana çorbasını yiyerek zayıflayabileceğinizi biliyor muydunuz? Fazla kilolardan kurtulup fit bir görünüm kazanmak isteyenler buraya! İşte sırrı bu diyette saklı! Sadece 3 günde  3 ya da 5 kilo vermenizi sağlayacak bu diyet sayesinde dal gibi olacaksınız. Peki lahana çorbası diyeti nasıl yapılır? Lahana ile nasıl zayıflanır? İşte tüm merak ettiklerinizin cevabı elmaelma.com'da. 

LAHANA ÇORBASI DİYETİNDE BULUNMASI GEREKENLER

1. GÜN: Sınırsız meyve ve lahana çorbası tüketebilirsiniz. Bunun dışında başka yiyeceğe yer verilmez. Güne elma ile başlayıp, öğlen meyve tabağı ile bir kase lahana çorbası tüketin.. Akşam da lahana çorbası ile kavun tüketiniz. Ara öğün yalnızca meyve tabağı.

 2. GÜN:

 Lahana çorbasının dışında her şey yasak. Sadece sabah fırında yağsız patatesi tuzsuz tüketin. Öğlende lahana çorbası ile salata ve domates yiyin. Akşam, karnı bahar ile lahana çorbası için. Ara öğünde salata ve lahana çorbası için.

 3. GÜN: 

Bugün lahana çorbası 3 saat arayla sınırsız tüketin. Yanında sebze ve meyve yenilebilir. Mısır, nişasta, muz dışındaki besinlerin kalorisine dikkat edin. Diyetteyken muz tüketmek yasak. Çorba ile beraber domates bir parça haşlanmış tavuk, yağsız balık yiyin.

Yorumlar