Cinsel ilişki süresi nasıl uzatılır ön sevişmeyi atlamayın!

Cinsel ilişki süresi nasıl uzatılır? Cinsel ilişki süresini uzatmak için tüm yapılması gerekenleri sizler için hazırladık!

Cinsel ilişki süresi nasıl uzatılır ön sevişmeyi atlamayın!

Cinsel ilişki süresi nasıl uzatılır? Cinsel ilişki süresini uzatmak için yapılması gerekenleri sizler için hazırladık. İşte daha keyifli ve uzun sürecek bir seks hayatı için yapmanız gerekenler! 

İSTEKLERİNİZİ BİRBİRİNİZE RAHATLIKLA SÖYLEMELİSİNİZ

Partnerinizle cinsel bir birlikteli yaşıyorsanız mutlaka birbirinize karşı açık olmalısınız. İsteklerinizi,arzularınızı beklenti ve duygularınızı birbirinize açıkça ifade etmelisiniz. Sırf eşinizin gönlü olsun diye o akşam seks yapan bir kadını, seks sonrasında soğuk davranıp eşinin yeterince haz almasını engelleyebilir. Bu gibi sorunlar seks önces, de devam ederse erken boşalma gibi sorunlar baş gösterebilir. Cinsellikte her istediğini açık bir şekilde söyleyen çiftlerin daha mutlu oldukları gözlemlenmiştir. 

SEKS YAPMAK İÇİN GÜVENLİ ORTAMLARI TERCİH EDİN 

Cinselliği yaşadığınız ortam güvenli ve rahat bir ortam olmalıdır. Böyle ortamlarda seks yapmak herzaman için daha keyiflidir. Konforsuz ve güvensiz bir ortamda olan çiftin yaşayacağı haz ve keyif azdır ve ilişki kısa sürelidir.

ÖN SEVİŞMEYİ ATLAMAYIN 

Kadınlar ön sevişmeden erkeklerden daha fazla haz alıyor. Bu nedenle ön sevişme süresi en azından 20 dakika olması gerekiyor. Erkeğin erken boşalma sorununu denetim altına alması ve kadının orgazma ulaşabilmesi için ön sevişme yapılmalıdır. Ö n sevişme sırasında kişilerin birbirine sarılıp, öpmes ve okşaması birbirlerine olan sevgilerini arttıran bir faktördür. 

SEKS HAYATINIZI KÜÇÜK OYUNLARLA CANLANDIRIN 

Partnerinizle sevişirken eskisi kadar zevk alamıyorsanız bu cnsel hayatınızın rutine bağladığının işaretidir. Bu durumu değiştirmek için yaptığınız fanteziler ve aşk oyunları cinsel ilişki sürenizi ve aldığınız hazzı artırabilir. Küçük oyunlara açık olun. Partnerinize erotik bir masaj yapmak, kışkırtıcı bir dans, seks oyuncakları, seksi iç çamaşırları ve gecelikleri giymek, erotik bir sürpriz yapmak ilişkinize kaybettiğiniz heyecanı geri getirecektir. 

Yorumlar