Libido arttıran yiyecekler seks hayatınız canlanacak!

Libido arttıran yiyecekler neler? Seks hayatınızın canlanmasını sağlayacak, libido arttıran yiyecekleri sizler için hazırladık!

Libido arttıran yiyecekler seks hayatınız canlanacak!

Partnerinize karşı isteksizlik yaşıyor ve ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Libido eksikliği cisel hayatı ne yazık ki olumsuz etkilemekte ve isteksizliğe yol açmaktadır. Eğer başka bir rahatsızlığınız yoksa ya da fiziksel bir sorun yaşamıyorsanız libidonuzu arttıracak yiyeceklerle seks hayatınızı canlandırabilirsiniz. Peki libido arttıran yiyecekler nelerdir? İşte libidoyu uçuşa geçirecek yiyecekleri sizler için hazırladık! 

MUZ:

Tam anlamıyla bir B vitamini deposu olan muzu tükettiğiniz zaman, karbonhidrat enerjiye dönüşüyor. Birleşmeden birkaç saat önce muz tüketirseniz enerjik ve uzun soluklu bir sevişme yaşayabilirsiniz. 

ÇİKOLATA:

Çikolatanın seratonin hormonunu, yanı mutluluk hormonunu arttırdığını bilmeyen yoktur herhalde. Her gün ara öğünlerde çikolata yemeniz sizi sevdiğinize daha çok yakınlaştıracaktır. Gün içerisinde çikolata yemeyi ihmal etmemelisiniz. 

KETEN TOHUMU: 

Libidoyu ve testesteronu arttıran yiyeceklerden biri de keten tohumdur. Bir çorba kaşığı keten tohumunu günlük olarak tğketmeye özen göstermelisiniz. Bu davranış hem kan dolaşımınızı arttıracak hem de cinsel gücünüzü yerine getirecektir. Günde bir çay kaşığı kadar keten tohumunu yoğurda katmanız ya da salatalarınıza gezdirmeniz yeterli olacaktır. Tadını sevmiyorsanız opsiyonel olarak ceviz de tüketebilirsiniz.

ZENCEFİL: 

Zencefil genel olarak asya mutfağında sıklıkla tercih edilen besinlerden biridir. Zencefilin kılcal damarları açarak güçlendirdiğini unutmmalısınız. Bu baharak kanı yüksek derecede pompalayarak cinsel yaşama aktiflik katmaktadır. Bu baharata et ve tavuk yiyeceklerinin içerisinde yer verebilirsiniz. 

KEREVİZ VE BAL: 

Erkeklerin androsteron hormonunu güçlendiren ve enerji yakıtı olan B vitamini zengini balı tükettiğinizde  yatak odasında atom karıncaya dönüşebilirsiniz.

İSTİRİDYE VE MİDYE:

Libidoyu arttıran yiyeceklerden diğerleri de midye ve istiridyedir. Deniz canlılarının içerisinde bol miktarda çinko bulunmaktadır. Çinko da önemli bir testeteron uyaranıdır. 

 

 

Yorumlar