Makyaj malzemesi nasıl saklanır parfümü buzdolabına koyarsanız...

Makyaj malzemelerinizin ömrünü uzatmak ve yapısını korumak için kozmetik ürünlerinizi buzdolabında saklayabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte o ürünler...

Makyaj malzemesi nasıl saklanır parfümü buzdolabına koyarsanız...

Hepsi için geçerli olmasa da bazı makyaj mazlemelerinin dolaba koyulduğunu biliyor muydunuz? Evet hem de kozmetik ürünleri dolaba koyduğunuzda kullanımındaki performansı daha da etkili oluyor. İşte dolaba koyunda etkisini daha iyi gösteren makyaj malzemeleri...

PARFÜMÜN ETKİSİ DAHA KALICI OLUYOR!

Günlük hayatımızda sürekli olarak elimizin gittiği parfümler uzun süreli sıcak bir ortamda kaldığında kokusu kimyasallarla kırılarak değişime uğrar ve kokusu tamamen değişir. 

GÖZ KREMLERİ 

göz kremlerinizi buz dolabında saklayıp soğuk bir şekilde uyguladığınızda sadece serinleme değil kan damarlarınızdaki şişlikleri azaltmaya yardımcı olmaktadır.

KAĞIT/KREM YÜZ MASKELERİ

Göz kremlerinde olduğu gibi yüz maskelerinizi de buzdolabında sakladığınızda yüzünüzdeki kılcal damarları daraltarak ciltteki kızarıklıkları azaltmaya yardımcı olmaktadır. Böylelikle cildinize uyguladığınız maske sakinleştirici ve yatıştırıcılık kazandırır. 

ETKİSİNİ ARTTIRMAK İÇİN RUJU DA KOYUN!

Ruju buz dolaba koyarak kullandığınızda hem ömrünü uzatmak hem de formunu koruyabilirsiniz! Rujun çok çabuk kırılmasını ve önlemek için rujlarınızı buzdolabında saklayabilirsiniz.

Yorumlar