Badem göz estetiği nedir daha çekici bakışlara sahip olmak istiyorsanız...

Badem göz estetiği nedir? Nasıl yapılır? Hollywood ünlülerinin sıkça tercih ettiği badem göz uygulaması ile siz de bakışlarınıza çekicilik katabilirsiniz.

Badem göz estetiği nedir daha çekici bakışlara sahip olmak istiyorsanız...

Birçok kişinin sahip olmak istediği şeylerden biri de etkileyici bakışlardır. İster kadın olsun ister erkek olsun bu istek her iki cinsinde tercihleri arasında yer alıyor. Günümüzde artık sağlıklı gözaltları, iri ve çekik göz yapısı güzelliğin simgesi haline geldi. Hollywood yıldızlarıyla popülerlik kazanan, ülkemizde de gün geçtikçe uygulanmaya başlayan badem göz estetiği ameliyatını duymuş muydunuz? Sağlıklı, iri ve çekik gözlere sahip olmak isteyenlerin tercih ettiği bu ameliyat bakışlara derinlik katmak için birebir! Peki badem göz estetiği nedir? Nasıl yapılır? Badem göz estetiğine dair tüm bilinmesi gerekenleri  Dr. Sevgi Ekiyor'dan öğrendik.

LOKAL ANESTEZİ ALTINDA YAPILMAKTADIR 

Badem göz estetiği son zamanlrda Hollywood yıldızlarınında tercih ettiği bir uygulamadır. İşte tam da bu noktada ülkemizde de popülerlik kazanmaya başlamıştır. Bu estetiğin diğer estetiklerden farkı orta yaş altı kişilerden çok 25 yaş sınırındakilerin tercih ediyor olmasıdır. Bu işlem genel olarak lokal anestezi altında yapılmaktadır. 3-4 yıllık veya 6-8 yıllık kalıcılığı olan kalın ipler atılarak yapılır. 

BAKIŞLARA ÇEKİCİLİK KATMAK İÇİN YAPILMAKTADIR 

Bu ameliyatın amacı gözün daha iri gözükmesini sağlamaktır. Göz daha iri gözükecek bakışlardaki çekicilik daha da sağlamlaşacaktır. Burada en önemli detay gözlerdeki çekikliğin tam olmamasıdır. Çoğu zaman makyajla verilmeye çalışılan ifadenin kalıcı olması sağlanmaktadır.

BADEM GÖZ ESTETİĞİ İLE DAHA DİNÇ BİR GÖRÜNÜME SAHİP OLACAKSINIZ 

Genellikle gözü düşük kişilerin tercih ettiği bu ameliyat düşük gözlü olmayan kişilerde tercih edebilmektedir. Bunun sebebi ise bakışlara derinlik katmak amaçlıdır. Badem göz estetiğini dışarıdan kolay kolay kimse anlayamaz. Çevrenizdekiler siz de bir güzellik olduğunu fark eder ama bunu ne olduğunu tam olarak anlayamaz. Düşük göz yapısı size sürekli yorgun ve uykulu bir ifade verirken bu uygulama sayesinde sürekli dinç bir ifadee sahip olursunuz. 

BADEM GÖZ ESTETİĞİNİN KALICILIĞI 3-4 YIL SÜRMEKTEDİR 

Badem Göz basit bir askılama uygulaması olduğu için yüzde yapılan diğer askılama işlemleri gibi kalıcılığı 3-4 yıldır. Beğenilmediği taktirde geri alınabilen bir işlemdir

Yorumlar