Sosyal medya fenomeni Merve Sanay'dan bikinili cesur fotoğraf!

Cesur fotoğraflarıyla gündemden düşmeyen sosyetik güzel Merve Sanay, bikinili paylaşımıyla takipçilerini heyecanlandırdı.

Sosyal medya fenomeni Merve Sanay'dan bikinili cesur fotoğraf!

Cesur fotoğraflarıyla gündemden düşmeyen sosyal medya fenomeni Merve Sanay, bu kez de bikinili fotoğrafıyla adından söz ettirdi. Geçtiğimiz günlerde çilek yediği pozunu paylaşan Sanay, son fotoğrafıyla yine takipçilerini heyecanlandırmayı başardı. Merve Sanay fotoğrafının altına, ''I am the best gerisi rest'' notunu düştü. Merve Sanay'ın kalçasındaki dövmeler de takipçileri tarafından çok beğenildi. 

YİNE ADINDAN SÖZ ETTİRMEYİ BAŞARDI 

Sosyal medya hesabından gerçekleştirdiği paylaşımlarla çok konuşulan Merve Sanay, bikinili fotoğrafıyla yine adından söz ettirmeyi başardı. Sanay'ın fotoğrafı kısa süre içerisinde beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Merve Sanay'ın bir takipçisi, ''Güzel shop'' yorumunu yaparken bir başka takipçisi, ''kusursuz güzellik'' yorumunu yaptı. 

TAKİPÇİLERİNDEN TAM NOT ALDI

Instagram hesabından bikinili fotoğrafını takipçileriyle paylaşan Merve Sanay, takipçilerinden  tam not aldı. Sanay'ın paylaşımı kısa süre içerisinden çok sayıda yorum ve beğeni aldı. Merve Sanay'ın kalçasındaki dövmelerde takipçileri tarafından çok beğenildi. 

İşte o paylaşım...

merve sanay kalçasındaki dövmelerle takipçilerini mest etti!

Yorumlar