Evde burun küçültme yöntemleri neler diş macunu maskesini deneyin!

Evde burun küçültme yöntemleri neler? Burun küçülten egzersizler neler? Bu egzersizleri düzenli uygulayarak burnunuzu küçültebileceğinizi biliyor muydunuz?

Evde burun küçültme yöntemleri neler diş macunu maskesini deneyin!

En çok korkulan fakat yinede en çok tercih edilen ameliyatların başında burun ameliyatları geliyor. Oldukça maliyetli olan bu ameliyatlara gerek duymadan evde kendi yönteminizle de burnunuzu küçültebileceğinizi duymuş muydunuz? Evde yapabileceğiniz doğal yöntemlerle büyük görünen burnunuzu kısa sürede küçültebilir, daha güzel görünen bir buruna sahip olabilirsiniz. Hiçbir ağrı ya da acı hissetmeden uygulayacağınız bu yöntem sayesinde istediğiniz buruna kavuşabileceksiniz. Peki evde burun küçültme yöntemleri neler? Burun küçülten egzersizler nelerdir? İşte tüm merak ettiğiniz soruların yanıtları elmaelma.com'da. 

Malzemeler:

1 çay kaşığı diş macunu,1 çay kaşığı öğütülmüş zencefil,1 yemek kaşı elma sirkesi, hepsi bu kadar! 

Hazırlanışı ve Uygulanışı:

Yukarıda saydığımız bütün malzemeleri bir kaba koyup iyice karıştırıyoruz. Hazırladığımız karışımı bir fırça yardımı ile burnumuzun ucuna bir miktar sürüp yarım saat kadar bekliyoruz. Yarım saat sonra yüzünüzü ılık su ile yıkamanız yeterlidir. İstediğiniz gibi küçük bir elde elde etmek için bu karışımı en az 10 gün boyunca uygulamalısınız. Gerçekten çıkan sonucu şaşıracaksınız. Dikkat etmeniz gereken konu ise eğer burnunuzda yanma olursa zencefil miktarını azaltmanız gerekir.

Yorumlar