2. sayfa Haberleri

Babası tacizci çıkan Türk şarkıcı kim eve çağırıp üstüne bir de...

Ünlü bir kadın şarkıcının babası tacizci çıktı! Bir AVM'de geçen ay konser veren ünlü şarkıcının babası hayranlardan birini evine çağırıp taciz etti.

80 yaşındaki Amerikalıyla evlenen Meltem Miraloğlu'nun burnu kırıldı!

80 yaşında Amerikalıyla evlenen Meltem Miraloğlu şiddet gördü burnu kırıldı Felaket Tellalı ünlü sanatçı Onur Akay açıkladı!

Canlı yayında Mali gözyaşlarına boğuldu itiraf etti!

Müge ve Gülşen'in sunduğu 2. Sayfa programına konuk olan Mehmet Ali Erbil 'kardeşime ve eşime yürümeyeceksem' diyerek canlı yayında göz yaşlarını tutamadı!

82 yaşındaki Gönül Yazar canlı yayında ilişkisini itiraf etti!

82 yaşındaki 'Taş Bebek' lakaplı Gönül Yazar 2. Sayfa programında kendisinden yaşça küçük birisiyle aşk yaşadığını itiraf etti!

Kerimcan'ın videosunu görünce çıldırdı ''Çocuk tecavüzcüsüyle eşdeğer'

Kerimcan Durmaz'ın sansürsüz mastürbasyon videosunu gören eski model Ebru Şancı Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programında çılgına döndü 'Çocuk tecavüzcüsüyle aynı'

Skandallar kraliçesi eski sevgilisi çıktı!

Demet Şener'in yeni sevgilisi Cenk Küpeli'nin eskiden Hatice ile birlikte olduğu iddia edildi. İddianın sahibi de Hatice'nin kendisi. İşte detaylar..

İşte Hatice'nin ekranda sinir krizi geçirdiği o anlar...

Muammer Ketenci defilesinde poposunu açan Hatice Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programında ekranlarda sinir krizi geçirdi Hatice'nin ağladığı o anların videosu.

Sinem Umaş'dan Yeliz Yeşilmen'e canlı yayında ağır sözler!

Sinem Umaş'dan 2. sayfa programında Yeliz Yeşilmen'e verdi veriştirdi! ''Ben senin gibi evli adamlarla olmadım'' diyerek açtı ağzını yumdu gözünü!

Bahar Candan canlı yayında Aleyna Tilki'ye olay gönderme!

17 yaşında katıldığı bir moda programında adından bahsettiren Bahar Candan 2. sayfa programında Aleyna Tilki'ye gönderme yaptı! 'Bana özeniyor!'

Çok Okunanlar