Kerimcan'ın mastürbasyon videosuna Ebru Şancı canlı yayında 'çocuk tecavüzcüsüyle'

Kerimcan Durmaz'ın sansürsüz mastürbasyon videosunu gören eski model Ebru Şancı Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programında çılgına döndü 'Çocuk tecavüzcüsüyle aynı'

Kerimcan'ın mastürbasyon videosuna Ebru Şancı canlı yayında 'çocuk tecavüzcüsüyle'

Sosyal medya fenomeni DJ Kerimcan Durmaz'ın geçtiğimiz gün sansürsüz cinsel organı ve mastürbasyon videosunu yanlışlıkla paylaşması üzerine ünlüler dünyasında tepkiler çığ gibi büyüyor. Müge ve Gülsen'le 2. Sayfa programına konuk olan eski model Ebru Şancı Kerimcan Durmaz'a canlı yayında verdi veriştirdi. Kerimcan Durmaz'a ait olduğu iddia edilen görünrüler hakkında konuşan Ebru Şancı ''Çocuk tecavüzcüsüyle bu aynı, eşdeğer'' diyerek canlı yayında çılgına döndü.

''EVİME ALMAM''

Eski model Ebru Şancı, Cinsel organını açtığı iddia edilen kerimcan Durmaz'ı canlı yayında topa tuttu. ''Evime almam'' diyerek canlı yayında Durmaz'a sitem etti. 

Sosyal medya fenomeni DJ Kerimcan Durmaz'ın kendisine gelen bir videoyu cinsel organını sansürsiz mastürbasyon yaparken çekilen bir videoyu avukatına atarken yanlışlıkla takipçileriyle paylaştığını söyleyen Kerimcan Durmaz'ın hakkında canlı yayın eski model Ebru Şancı, ''Ahlaksız'' diyerek, ''Türk halkını salak yerine koyuyor.'' dedi. 

ebru şancı kerimcan durmaza canlı yayında açtı ağzını yumdu gözünü

''ÇOCUK TECAVÜZCÜSÜYLE BU AYNI, EŞDEĞER''

Canlı yayında Kerimcan Durmaz'ın görüntüleriyle ilgili konuşan Ebru Şancı, "Ahlaksızlık. Bana göre çocuk tecavüzcüsüyle bu aynı, eşdeğer. Sapık sapıktır kardeşim. Bana göre tecavüzcü ile bu ahlaksız eşdeğerdir. Özrü kabahatinden büyük. Türk halkını salak yerine koyuyor. Ya sessiz kal ya da 'Ben eşeklik ettim' de.

"KERİMCAN'LA KIZIMI AYNI EVDE BIRAKMAM"

Kerimcan'ı evine alanlar düşünsün benim alnım ak. Hiçbir samimiyetim yok zaten. Ben bununla kız evladımı aynı evde bırakmam evime de almam." diyerek canlı yayında çılgına döndü.

 

 

 

 

 

Yorumlar