Onur Akay açıkladı Meltem Miraloğlu Amerika'da aşık olduğu adamdan şiddet gördü!

80 yaşında Amerikalıyla evlenen Meltem Miraloğlu şiddet gördü burnu kırıldı Felaket Tellalı ünlü sanatçı Onur Akay açıkladı!

Onur Akay açıkladı Meltem Miraloğlu Amerika'da aşık olduğu adamdan şiddet gördü!

'Hayat Devam Ediyor' dizisinde çocuk gelin rolü ile tanınan Meltem Miraloğlu 80 yaşındaki bir Amerikalı ile evlenmesiyle yeniden gündeme geldi. Kendisinden tam 48 yaş büyük bir Amerikalıyla evlenen oyuncu Meltem Miraloğlu dizideki rolü gerçek oldu manşetleriyle magazin dünyasında adından söz ettirdi. Felaket tellalı olarak bilinen ses sanatçısı Onur Akay 2. Sayfa Programında Meltem Miraloğlu için çarpıcı açıklamalarda bulundu! Akay, Miraloğlu'nun Amerika'da tanıştığı bir Türk gencine aşık olduğunu ve ondan şiddet gördüğünü hastanelik olduğunu açıkladı. Magazin dünyasına 80 yaşındaki bir Amerikalıyla evlenen Meltem Miraloğlu hakkında merak edilen tüm detayları Elmaelma.com'da bulabilirsiniz!

Meltem Miraloğlu Amerikaya Dayak Yedi Burnu Kırıldı!

‘Hayat Devam Ediyor’ isimli dizide ‘Çocuk Gelin’ olarak ünlenen Meltem Miraloğlu ile ilgili, magazin gündemine bomba gibi düşen bir yazı yazan ünlü sanatçı Onur Akay, Meltem Miraloğlu’nun, Amerika’da kendisinden tam 48 yaş büyük, 80 yaşındaki Amerikalı zengin bir adamla 10 gün önce gizlice evlendiğini dün duyurmuştu.

''Babam Dediği Adamla Evlendi''

Onur Akay, bugün Kanal D’de yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programına canlı telefon bağlantısı yaptı. Canlı yayında Meltem Miraloğlu’nun 80 yaşındaki eşiyle ilgili ve Miraloğlu ile ilgili şok açıklamalar yapan Akay, “Meltem Miraloğlu, gizlice evlendiği 80 yaşındaki Amerikalı eşine önce babam dedi sonra evlendi kocam dedi. Çünkü eşinin oturduğu Şikago yakınlarındaki Illinois eyaletinde evlat edinme olayı çok fazla görülüyor. Ve Patrick, önce Amerika’da parasız kalan ve içler acısı olaylar yaşayan eşi Meltem’i evlat edindi.

meltem miraloğlu amerikalı sevgilisinden şiddet gördü

Meltem’de bu duruma çok mutlu oldu ve ona herkesin içinde sürekli ‘babam’ diyerek sarılıp, öpmeye başladı. Sonra Patrickle, aynı evde yaşamaya başladığı ve evlat edindiği kızı Meltem’e aşık oldu ve evlenmek istedi. Çaresiz kalan ve deli gibi Amerika vatandaşı olmak isteyen Meltem, babam dediği adamla gizlice evlenip kocam demeye başladı.” açıklamasını yaptı.

Sevgilisinden Şiddet Gördü Hastaneye Kaldırıldı!

Felaket tellalı olarak adlandırılan ses sanatçısı Onur Akay çarpıcı açıklamalarına şu şekilde devam etti; “Meltem Miraloğlu, New Jersey eyaletinde yaşayan bir Türk erkeğine aşık oldu ve kısa süre sonra tuttuğu tek oda evde genç sevgilisi ile birlikte yaşamaya başladı. Ancak o erkek Meltem’i çok kıskanmaya başlayınca, Meltem’e şiddet uyguladı. Meltem’in burnu kırıldı ve her yeri morardı. Bu dayak olayından sonra New Jersey eyaletini terk eden Meltem, OnurAkayMedya yazarı Ülkü Gözen’in’in Şikago yakınlarındaki Illinois eyaletinde bulunan evine yerleşti.” açıklamalarında bulundu!

Psikoloğu Da Meltem'e Aşık Oldu!

Evlilik için nikahın ilk günün kaçıran Meltem Miraloğlu Amerika'da geçirdiği 9 ay boyunca hiç bir şekilde İngilizce öğrenemediğini ve vizesinin bitmesine yakın bir tarihte öldürseler de Amerika'dan gitmem demesinin ardından Meltem için psikolog çağırıldığını anlattı. Onur Akay Meltem Miraloğlu hakkında, ''Ancak psikolog da Meltem’e aşık oldu ama Meltem onu istemedi. Daha sonra deli gibi Amerika vatandaşı olmak isteyen Meltem, psikoloğa kendisi evlenme teklifi etti ama olumlu yanıt alamadı ve sonra Meltem kendisine aşık olan psikoloğu aramış ve şahit olmasını istemiş ama psikolog kabul etmemiş. Ayrıca ilk nikah tarihini de kaçırmışlar. Çünkü Patrick, Meltem’i uyandıramamış. Daha sonra 2. kez nikah günü alan çift,  şahitlerini de bularak evlenmişler.” ifadelerini kullandı.Yorumlar