dizi haberleri Haberleri

Mucize Doktor'da Ali doktorun kitap okuduğu sahne gözyaşlarına boğdu!

Mucize Doktor Ali'nin çocuk hastasına Şeker Portakalı kitabını okuduğu sahne yürek sızlattı Ali'nin ölen abisini hatırladı!

Kuruluş Osman'dan beklenen fragman geldi

Burak Özçivit'in beklenen dizisi Kuruluş Osman'ın ilk fragmanı yayınlandı milli ve dini değerlerin konuşulduğu sahne tüyleri diken diken yaptı!

Kuruluş Osman ilk fragman yayınlandı!

Diriliş Ertuğrul'un yerini Kuruluş Osman'ın aldığı dizinin ilk fragmanı yayınlandı milli ve dini değerlerin konuşulduğu sahne duygulandırdı!

Kadın 67. bölüm fragmanında Sarp ölüyor!

Kadın 67. bölüm fragmanı yayınlandı Sarp ve Bahar arasında sular duruldu derken Bahar'ın ''Ama benimki iki kere öldü'' cümlesi Sarp öldü mü? dedirtti!

Mucize Doktor 5. bölüm 2. fragmanda Ali'den Nazlı'ya romantik hediye!

Ekranların sevilen dizisi Mucize Doktor 5. bölüm 2. fragman yayınlandı Ali'den Nazlı'ya romantik jest izleyenleri ekrana kilitleyecek!

Çukur 71. bölüme Yamaç'ın eşsiz erik dalı dansı kırdı geçirdi!

Çukur 71. bölümde izleyenleri erik dalı sürprizi heyecanlandırdı Yamaç ve Nehir'in parkta erik dalı oynadığı sahne geceye damga vurdu!

Hercai 16. bölüm fragmanında Reyyan kaçırılıyor!

ATV'nin sevilen dizisi Hercai 16. bölüm fragmanı yayınlandı Reyyan kaçırılıyor Miran büyük sırrı öğrenebilecek mi? Heyecan dorukta!

Her Yerde Sen 16. bölüm 2. fragmanda gerçek ortaya çıkıyor!

Her Yerde Sen 16. bölüm 2. fragman yayınlandı Selin'e olan aşkının peşinden gitmek isteyen Demir gerçeği itiraf etmek istiyor!

Hercai 15. bölüm 2. fragmanda Aslanbeyler Şadoğulları karşı karşıya!

Hercai 15. bölüm 2. fragman yayınlandı Şadoğulları'nın yerini öğrenen Aslanbeyler silahlarla çiftliği basmaya gidiyor Miran ve Reyyan peşlerine düşüyor!

Kadın 66. bölüm fragmanında ölüm sahnesinde göz yaşları sel oldu!

Kadın dizisi 66. bölüm fragmanı yayınlandı Hatice'nin öldüğünü öğrenen Bahar ve Şirin'in ağlama sahnesi göz yaşlarına boğdu!

Bir Zamanlar Çukurova 38. bölüm 2. fragmanda Demir hapse girdi!

Bir Zamanlar Çukurova 38. bölüm 2. fragman yayınlandı hapse giren Demir'in Züleyha ile olan konuşması damga vuruyor Züleyha bir karar verecek!

Zalim İstanbıl 14. bölümde kıyamet kopuyor Cemre ve Cenk evlendi!

Zalim İstanbul 14. bölüm yayınlandı Cenk Cemre'nin elini tutup evlendiklerini herkese duyuruyor evde kıyamet koptu!

Hercai 15. bölüm fragmanında Aslanbeyler Şadoğullarına karşı!

Hercai 15. bölüm fragmanı yayınlandı ATV'nin sevilen dizisinin yeni bölümünde Aslanbeyler Şadoğullarına karşı karşıya Azat Reyyan'ı kaçırıyor!

Kadın dizisi sezon finalinde kimin öldüğü ortaya çıktı!

Kadın dizisi 3. sezonda 2. fragmanında 2. sezon final sahnesindeki büyük kazada kimin öldüğü ortaya çıktı!

Yasak Elma 51. bölüm fragmanında Yıldız ve Enver yan yana!

Yasak Elma 51. bölüm fragmanında ortalık kızışıyor bebeğin babasının Halit olmadığını öne süren Şahika Enver ve Yıldız'ın dikkatini dağıtıyor!

Hercai 14. bölüm 2. fragmanda Şadoğulları parçalara bölünüyor!

Hercai 14. bölüm 2. fragman yayınlandı Miran ve Reyyan'ın evde olmadığını öğrenen Şadoğulları kıyameti koparıyor!

Çok Okunanlar
''Sanat eseri gibi fiziğim var'' deyip çırılçıplak fotoğraf paylaştı ''Sanat eseri gibi fiziğim var'' deyip çırılçıplak fotoğraf paylaştı
Cesur pozlarıyla gündeme gelen Esra Ersoy, "Sanat eseri gibi fiziğim var" diyerek sosyal medya hesabından çırılçıplak fotoğrafını paylaştı.
Amcasıyla uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan Burcu Başoğlu şimdi yandı Amcasıyla uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan Burcu Başoğlu şimdi yandı
Öz amcası Murat Başoğlu ile uygunsuz bir şekilde görüntülenen Burcu Başoğlu, eşi Selçuk Kabadayı'dan boşandı.
Ünlü şarkıcı cinsiyet değiştirdi! Erkek hali görenleri şoke etti! Ünlü şarkıcı cinsiyet değiştirdi! Erkek hali görenleri şoke etti!
Siyasi paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Tuğba Ekinci, sosyal medya uygulaması ile erkek oldu. Ekinci'nin bu halini gören takipçileri şoke oldu!
''Sağlam karıyım evelallah'' diyerek sütyensiz fotoğrafını paylaştı! ''Sağlam karıyım evelallah'' diyerek sütyensiz fotoğrafını paylaştı!
Her paylaşımı olay olan ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci'nin sütyensiz fotoğrafını paylaşarak altına ''sağlam karıyım evelallah''notunu düşmesi sosyal medyayı salladı!
Tangasıyla öyle bir poz verdi ki gören dönüp tekrar baktı! Tangasıyla öyle bir poz verdi ki gören dönüp tekrar baktı!
Cesur paylaşımlarıyla ve pozlarıyla gündemden düşmeyen sosyal medya fenomeni Damla Ekmekçioğlu bikinili fotoğrafı ile sosyal medyada gündem konusu oldu.
Çok Okunan Yazıları
Deniz Temur Deniz Temur
Özel okul mu devlet okulu mu?
Zeynep Tatarer Zeynep Tatarer
Duygu Kapmaca Oyununa Hoşgeldiniz
Şeyda Odabaş Şeyda Odabaş
Mutluluk aynada baktığın o kişide saklı!
Hüseyin Tırman Hüseyin Tırman
Genital Estetik