hazal kaya Haberleri

Serenay, Hazal Kaya ve Meryem Uzerli marketten tuvalet kağıdı alırsa..

Serenay Sarıkaya, Hazal Kaya ve Meryem Uzerli marketten tuvalet kağıdı alırsa... Bomba video!

Usta oyuncunun vefatının ardından ilk paylaşım Hazal Kaya'dan geldi!

Kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Metin Çekmez'in vefatının ardından ilk paylaşım bir dönem kızı rolünü oynadığı Hazal Kaya'dan geldi.

Güzel oyuncu Hazal Kaya doğum için geri sayıma başladı işte son hali!

Güzel oyuncu Hazal Kaya bebeği Fikret Ali'yi kucağına almak için geri sayıma başladı Kaya'nın hamilelikteki son halini merak edenler için işte o fotoğraf!

Hazal Kaya'dan Ali Atay'a yasak: Baba olacaksın yapma!

Altı aylık hamile olan Hazal Kaya eşi Ali Atay'a ekstrem spor yapma yasağı koydu. O anları arkadaşları Bülent Şakrak böyle kayıt altına aldı.

Hazal Kaya'dan yıllar sonra gelen bomba Aşk-ı Memnu itirafı!

Ali Atay'la dünyaevine giren Hazal Kaya, Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler programında Aşk-ı Memnu'daki Nihal karakterini hiç sevmediğini itiraf etti.

Çiçeği burnunda anne adayı Hazal'dan yatakta aşk pozu!

11 haftalık hamile olan ünlü oyuncu Hazal Kaya ile geçtiğimiz günlerde dünyaevine girdiği eşi Ali Atay'ın aşk pozu takipçileri tarafından çok beğenildi.

Çiçeği burnunda anne adayı Hazal'dan duygusal veda mesajı!

Oyuncu Hazal Kaya, sosyal medya hesabından kadrosunda yer aldığı ekranlara veda eden Bizim Hikaye dizisiyle ilgili duygusal bir paylaşımda bulundu.

Çiçeği burnunda Hazal eşi hakkında yapılan yorumu görünce deliye döndü

Geçtiğimiz günlerde oyuncu Ali Atay'la dünya evine giren Hazal Kaya "Eşinin Kariyeriyle Değil Kendi Kariyerinle İlgilen" diyen takipçisine adeta ateş püskürdü!

Hazal Kaya hamile mi inşallah deyip açıkladı!

Hazal Kaya hamile mi? Ali Atay'la evlenen Hazal Kaya'nın hamile olduğu konuşuluyordu. Hazal Kaya hamile olduğu iddialarına ilk kez yanıt verdi.

Beren Saat'in Hazal Kaya'nın düğününe katılmama nedeni 2014'de..

Aşk-ı Memnu dizisinde başrolü paylaşan Beren Saat'in Hazal Kaya'nın düğüne katılmama nedeni ortaya çıktı! Meğer 2014 yılınd Saat'te Hazal Kaya'yı davet etmemiş!

Hazal Kaya ve Ali Atay'ın düğün için harcadığı para dudak uçuklattı!

Geçtiğimiz günlerde dünyaevine giren başarılı çift Hazal Kaya ve Ali Atay'ın düğünleri için harcadıkları para dudak uçuklattı! Düğün için 600 bin TL harcadılar!

Hazal Kaya Ali Atay evlendi düğünde 2 özel ayrı gelinlik!

Hazal Kaya Ali Atay evlendi! Düğünde 2 farklı gelinlik giyen başarılı oyuncu klasik uzun gelinliğini yakın arkadaşı Özgür Masur imzasını üzerinde taşıdı.

Hazal Kayan'nın düğününde ünlü isim dans ederken kendinden geçti!

Hazal Kaya ALi Atay'ın düğününde after partide kendinden geçerek horon tepen ünlü isim Erkan Kolçak Köstendil çıktı! İşte sosyal medyayı kırıp geçiren video!

Hazal Kayan'nın kına gecesini basan Ali Atay'ın özel dansı olay oldu!

6 Şubat'ta yönetmen ve oyuncu Ali Atay ile nikah masasına oturmaya hazırlanan başarılı oyuncu Hazal Kaya'nın kına gecesinin işte o özel anları!

Hazal hakkında çıkan iddialara ateş püskürdü: Haddinizi bilin!

Hazal Kaya, usta sanatçı Ayşen Gruda'nın vefatını kendisine hayranlarının hatırlattığı yönündeki haberlere "Haddinizi aşmayın" diyerek sitem etti

Hazal'ın kanser hastası annesinden haber geldi!

Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda görüntülenen Hazal Kaya, bir süredir kanser tedavisi gören annesinin hastalığı yendiğini söyledi.

Çok Okunanlar