Hazal Kaya Ali Atay düğünün maliyeti dudak uçuklattı 600 bin TL!

Geçtiğimiz günlerde dünyaevine giren başarılı çift Hazal Kaya ve Ali Atay'ın düğünleri için harcadıkları para dudak uçuklattı! Düğün için 600 bin TL harcadılar!

Hazal Kaya Ali Atay düğünün maliyeti dudak uçuklattı 600 bin TL!

Başarılı oyuncu Hazal Kaya vr yönetmen oyuncu sevgilisi Ali Atay 5 yıl kadar aşk yaşadıktan sonra geçtiğimiz günlerde evlendmişlerdi. Düğünlerinde daha önce beraber rol aldıkları oyuncu arkadaşlarının akın etmesiyle ortaya eğlenceli kareler çıkmıştı. Ünlü çiftin düğünlerine harcadıkları maliyetle dudak uçuklattılar! Düğünleri için 600 bin TL para harcadıkları öğrenildi. 

Hazal Kaya ve Ali Atay birçok başarılı projelere imza atmalarıylada bilinen ünlü çift yaklaşık 5 yıldır aşk yaşıyordu. 5 yıl sonra birlikteliklerini evlilikle taçlandırma kararı alan ünlü çift düğünlerini yakın arkadaşları ve aileleriyle kutladı. Sevenlerinin yanlız bırakmadığı ünlü çiftin düğünleri Mecidiyeköy'de lüks bir otelde gerçekleştirdi. 

DÜĞÜNÜN MALİYETİ ORTAYA ÇIKTI!

Hazal Kaya ve Ali Atay'ın masal gibi olan düğünlerinin maliyeti 600 bin TL olduğu öğrenildi. Düğünün organizasyonu ile Hazal Kaya'nın yakın arkadaşı Tuvana Büyükçınar üstlendi. 

NİKAH ŞEKERİ DAĞITMAK YERİNE BAĞIŞ YAPTILAR!

Çift, gelen konuklar adına üzerinde "Size nikah şekeri vermek yerine adınıza Bir Can Bir Umut Serebral Palsili Çocuklar Derneği'ne bağışta bulunduk." yazılı bir taş hediye ettiler. Nikaha katılan Nur Fettahoğlu, yakın dostu Hazal Kaya'nın bu anlamlı hareketini sosyal medya hesabından paylaştı.

 

 

 

Yorumlar