Hazal Kaya'nın düğününe Beren Saat'in neden gelmediği ortaya çıktı davet edilmedi!

Aşk-ı Memnu dizisinde başrolü paylaşan Beren Saat'in Hazal Kaya'nın düğüne katılmama nedeni ortaya çıktı! Meğer 2014 yılınd Saat'te Hazal Kaya'yı davet etmemiş!

Hazal Kaya'nın düğününe Beren Saat'in neden gelmediği ortaya çıktı davet edilmedi!

Geçtiğimiz günlerde başarılı oyuncu Hazal Kaya ve Ali Atay'ın düğününde bir çok ünlü boy yakın arkadaşlarını yalnız bırakmamıştı. Ancak bir döneme damga vuran 'Aşk-ı Memnu'' dizisinde başrolü paylaşmalarına rağmen Beren Saat'in Nebahat Çehre'nin, Hazal Kaya'nın düğününe katılmaması dikkatlerden kaçmadı. Düğün sonrası yurt dışında olduğu iddia edilen Beren Saat Amerika'dan döndükten sonra gerçek ortaya çıktı! 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programında yer alan habere göre; Beren Saat'in Hazal Kaya'nın düğününe davet edilmediği ortaya çıktı.

DÜĞÜNE ÇAĞIRILMADI!

'Aşk-ı Memnu' dizisi ile üne kavuşan Hazal Kaya yaklaşık 5 yıldır aşk yaşadığı yönetmen oyuncu Ali Atay ile geçtiğimiz günlerde evlenmiştir. Ünlü çiftin düğününe beraber dizilerde rol aldıkları yakın arkadaşları akın etmişti. Ancak 'Aşk-ı Memnu' dizisinden bir çok ünlü oyuncu gelmesine rağmen 2 yıl boyunca yan yana olan Beren Saat ve Nebahat Çehre katılmamıştı.

Her ne kadar Beren Saat'in yurtdışında olduğu iddia edilsede gerçek ortaya çıktı! 2014 yılında yurt dışında Kenan Doğulu ile hayatlarını birleştiren Beren Saat'in düğününe çağırılmayan Saat aynı şekilde Kaya'nın düğününe de davet edilmedi. 

DİZİ DEVAM EDERKEN DE YAKIN DEĞİLLERDİ

Dizinin yayınlandığı dönemlerde de başrolü paylaşan ünlü oyuncular Hazal Kaya ve Beren Saat dizi gereği karşı karşıya gelmelerinin dışında samimi olmadıkları ortaya çıktı. Dizi bittikten sonra da görüşmedikleri ortaya çıkan iki ünlü oyuncu birbirlerini düğünlerine davet etmediler.

NEBAHAT ÇEHRE NEDEN GELMEDİ?

Düğün gecesi aranan bir diğer ünlü oyuncu da Nebahat Çehre oldu!  2. Sayfa programına açıklama yapan Çehre, "Gribal enfeksiyon geçirdim ama Hazal'ın evine gideceğim" dedi.

Yorumlar