kaya çilingiroğlu Haberleri

Make takmayarak tepki çekmişti! Bu sefer işi iyice abarttı!

Geçtiğimiz günlerde maske takmayarak tepki çeken Kaya Çilingiroğlu, bu sefer de koronavirüsten korunmak için tercih ettiği kaskla dikkat çekti.

Çilingiroğlu'ndan binlerce can alan koronovirüs için olay yorum!

Futbol yorumcusu Kaya Çilingiroğlu'nun dünyayı etkisi altına alan ve binlerce kişinin ölümüne neden olan koronavirüse karşı olan yorumu şaşırttı.

Kaya Çilingiroğlu'ndan ağızları açıkta bırakan koronavirüs açıklaması!

Kaya Çilingiroğlu koronavirüs için "Mukadderat. Bir alın yazım var. Panik yapmaya gerek yok. Sosyal medyada ‘Evde kal' falan yazılıyor, kalsan ne olacak?" dedi.

Hülya'nın kızı Zehra katıldığı davette giydiği kıyafetle büyüledi!

Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızı Zehra Çilingiroğlu, katıldığı bir davette güzelliği ile görenleri adeta büyüledi.

Zehra'nın giydiği bikini pes dedirtti! Gögüs ucu belli oldu!

Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra Çilingiroğlu, mavi bikinisinin azizliğine uğradı. Çilingiroğlu'nun gögüs ucu belli oldu.

Tenis maçına dikkat çeksin diye öyle bir kıyafetle çıktı ki...

Hülya Avşar son günlerde verdiği pozlar ve yaptığı açıklamalarla gündemde. En son çıktığı tenis maçında giydiği püsküllü ve iddialı kıyafetle çok konuşulacak.

55'lik Hülya yarı çıplak fotoğrafıyla sosyal medyada olay oldu!

55 yaşındaki ünlü şarkıcı Hülya Avşar, sosyal medya hesabından paylaştığı yarı çıplak fotoğrafındaki fiziğiyle takipçilerini büyüledi.

Avşar kızından Kaya Çilingiroğlu'na yeşil ışık!

Ünlü şarkıcı Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu hakkında samimi itiraflarda bulundu.

Hülya Avşar'dan eski eşine kafaları karıştıran mesaj!

Ünlü şarkıcı Hülya Avşar, sosyal medya hesabından eski eşi Kaya Çilingiroğlu'na yazdığı, "Şimdi daha yakışıklısın" mesajıyla kafaları karıştırdı.

Kızına aldığı hediyeyle çok konuşulmuştu! Doğum gününü böyle kutladı!

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar, kızı Zehra Çilingiroğlu'nun doğum günü partisinden bir fotoğrafı Instagram hesabı üzerinden paylaştı.

Eray Ölçüm Zehra Çilingiroğlu için bütün gemileri yakıyor!

22'lik iş adamı Hülya Avşar'ın kızı için bütün gemileri yakmaya devam ediyor! Ailesinin onay vermemesine karşılık ilişkisini devam ettiriyor!

Zehra Çilingiroğlu evliliğe ilk adımı attı!

Zehra Çilingiroğlu genç işadamı sevgilisi Eray Ölçüm ile evlilik yolunda ilerliyor! Sevgilisi Eray Ölçüm'ü ailesiyle tanıştırdı!

Zehra Çilingiroğlu'nun ilişkisi başlamadan bitti!

Geçtiğimiz günlerde Zehra Çilingiroğlu'nun yeni sevgilisi genç iş adamı olan Eray Ölçüm

Zehra Çilingiroğlu aşka geldi!

Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun biricik kızları Zehra geçtiğimiz akşam ilk defa sevgilisi ile görüntülendi! İşte Zehra'nın genç işadamı sevgilisi.

Demet Akalın Hülya Avşar'a verdi veriştirdi

Demet Akalın'la Hülya Avşar arasındaki polemik hızla sürüyor. Demet Akalın Hülya Avşar'ın son açıklamalarına 'delirtiyor beni' diyerek yanıt verdi.

Bir bombayı da onlar patlattı Kaya Çilingiroğlu ve Helin Avşar...

Hülya Avşar cephesinden herkesi şaşırtan haber Bülent Cankurt'tan geldi. Kaya Çilingiroğlu ve Helin Avşar bombayı patlatıyor.

Çok Okunanlar