Hülya Avşar'ın yarı çıplak fotoğrafı sosyal medyaya damga vurdu!

55 yaşındaki ünlü şarkıcı Hülya Avşar, sosyal medya hesabından paylaştığı yarı çıplak fotoğrafındaki fiziğiyle takipçilerini büyüledi.

Hülya Avşar'ın yarı çıplak fotoğrafı sosyal medyaya damga vurdu!

Cesur pozlarıyla ve paylaşımlarıyla gündeme gelen 55 yaşındaki ünlü şarkıcı Hülya Avşar, bu kez de sosyal medya hesabından paylaştığı yarı çıplak fotoğrafıyla olay oldu. Beyaz kürküyle çektirdiği fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sunan Avşar kızının bu fotoğrafı takipçilerinden çok sayıda yorum ve beğeni aldı. Avşar'ın bir takipçisi, "Geçekten genç kız fiziğine sahipsiniz." yorumunu yaptı.

GENÇ KIZ FİZİĞİNE SAHİPSİNİZ

Instagram hesabını aktif kullanan ünlülerin başında geleneHülya Avşar, cesur fotoğrafıyla yine adından söz ettirdi. Sosyal medya hesabından beyaz kürküyle yarı çıplak fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sunan 55'lik Hülya Avşar, hayran bıraktı. Avşar'ın fotoğrafına bir takipçisi, "Geçekten genç kız fiziğine sahipsiniz." yorumunu yaptı.

55lik hğlya yarı çıplak fotoğrafıyla sosyal medyada olay oldu!

''ŞİMDİ DAHA YAKIŞIKLISIN'' DEMİŞTİ

Instagram hesabından paylaşım yapan Kaya Çilingiroğlu'nun fotoğrafına yorum yapan Hülya Avşar, "Şimdi daha yakışıklısın" diyerek takipçilerinin kafasını karıştırmıştı Hülya Avşar'ın mesajı takipçilerinin aklına "Acaba eski eşine geri mi dönüyor" sorusunu getirmişti. Ünlü oyuncu Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile boşanalı neredeyse 15 yıl olmasına rağmen, hiçbir zaman irtibatını kesmemişti. Hep iki iyi dost olarak yollarına devam eden ikili, kızları Zehra için de hep bir arada olmuştu.

Yorumlar