Hülya Avşar'dan Kaya Çilingiroğlu'na mesaj şimdi daha yakışıklısın!

Ünlü şarkıcı Hülya Avşar, sosyal medya hesabından eski eşi Kaya Çilingiroğlu'na yazdığı, "Şimdi daha yakışıklısın" mesajıyla kafaları karıştırdı.

Hülya Avşar'dan Kaya Çilingiroğlu'na mesaj şimdi daha yakışıklısın!

Ünlü şarkıcı Hülya Avşar'ın , eski eşi ve kızının babası olan Kaya Çilingiroğlu'nun fotoğrafına yaptığı yorum kafaları karıştırdı. Avşar kızı, ayrıldıktan sonra hiçbir şekilde bağlantısını kesmediği Kaya Çilingiroğlu'nun fotoğrafının altına ''şimdi daha yakışıklısın'' yorumunu yaptı. Avşar'ın bu yorumu takipçilerinin aklına ''acaba eski eşine geri mi dönüyor'' sorusunu getirdi. 

''ACABA ESKİ EŞİNE GERİMİ DÖNÜYOR''

Instagram hesabından paylaşım yapan Kaya Çilingiroğlu'nun fotoğrafına yorum yapan Hülya Avşar, "Şimdi daha yakışıklısın" diyerek takipçilerinin kafasını karıştırdı. Hülya Avşar'ın mesajı takipçilerinin aklına "Acaba eski eşine geri mi dönüyor" sorusunu getirdi. Ünlü oyuncu Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile boşanalı neredeyse 15 yıl olmasına rağmen, hiçbir zaman irtibatını kesmedi. Hep iki iyi dost olarak yollarına devam eden ikili, kızları Zehra için de hep bir arada oldu.

Hülya avşar'dan kaya çilingiroğlu'na kafaları karıştıran mesaj!

Yorumlar