İstanbul'un zirvesinde piyano resitali

2003'de piyanosunu 2150 metrede Nemrut Dağı'na taşıyan Uğurlu, bu kez Avrupa'nın en yüksek binası Sapphire 'de 236 metredeki Seyir Terasında sanatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

İstanbul'un zirvesinde piyano resitali

Piyanist Tuluyhan Uğurlu'nun farklı mekânlardaki yolculuğu sürüyor. 360° İstanbul manzarası eşliğinde, üstelik dolunayda gerçekleşecek konserler 12 Ağustos Cuma ve 13 Ağustos Cumartesi geceleri saat 21.30'da.

Tuluyhan Uğurlu Sapphire Seyir Terası'nda çalacak

2003'den beri konserlerini konser salonlarının dışına taşıyan ve müziği ile mekânın enerjisini birleştiren Tuluyhan Uğurlu bu kez teknoloji ve bilimin muhteşem beraberliği ile göklere yükselen çağdaş bir başyapıtın zirvesinde çalıyor. 12 Ağustos Cuma ve 13 Ağustos Cumartesi akşamları saat 21.30'da Sapphire İstanbul Seyir Terası'nda gerçekleşecek konserlerle Tuluyhan Uğurlu yine bir ilke imza atıyor. Sapphire İstanbul'un zirvesine ilk kez piyano çıkıyor ve bu muhteşem mekânda ilk
konser gerçekleşiyor.  Tuluyhan Uğurlu konserde Sonsuza Kadar İstanbul isimli yeni
albümünden bölümler de seslendirecek.

12 Ağustos Cuma ya da 13 Ağustos Cumartesi akşamı saat 21.30'da İstanbul'un 8. Tepesi'nde Sapphire'de  "Aziz İstanbul"u  hiç görmediğimiz açılardan, üstelik dolunayda içimize çekmeye davet ediyoruz.

 

Yorumlar