2011'in mutfak modası

Trendler sadee giydiklerimiz ve aksesuarlarımız için değil; evimiz için de sürekli değişiyor. Özellikle mutfaklar artık daha güzel!

2011'in mutfak modası

2011 yılı cam mutfak masalarının yılı oldu denebilir. Her eve giren bu şık masalar, güvenilir bulmayanları da yanıltacak kadar sağlam ve kullanışlılar. Ev hanımının temizliğini yansıtan masalar masa altına serilecek bi iştah açıcı resimle de kombinlenebiliyorlar. 2011 yılı aynı zamanda mutfakların bir yardımcı oturma odasına da dönüştüğü yıl oldu. Mutfaklara küçük köşe takımları ve oturma grupları konup yemek sonrası dağılan topluluk bir süre daha bir arada tutulmaya çalışıldı.

2011 yılı küçük mutfaklara tasarım fikirleri üretilen yıl olarak hatırlanacak. Uzun süredir ufak mutfaklar hakkında bu kadar farklı ürün çıkmamıştı. Çoğu oldukça kullanışlı olan bu ürünler ev kadınlarının hayatını kolaylaştırırken mutfakları da genişletti. 2011 yılında büyük mutfaklar içinse koltuk ve kanepe takımları koyulması moda olmuş durumda. Yine yemek sonrası dağılan topluluğu bir süre daha bir arada tutabilmek amaçlanmış gözüküyor.

Yorumlar