3 bin 999 TL'ye yeni ev!

Mondi sürekli yenilenen ürün gamı ile evlere yeni bir soluk getiren Mondi, sunduğu iki yeni kampanyayla hem uyku, hem de tüm evi döşeme fırsatı hediye ediyor.

3 bin 999 TL'ye yeni ev!

Sürekli yenilenen ürün gamı ile evlere yeni bir soluk getiren Mondi, sunduğu iki yeni kampanyayla hem en iyi uykunun hediyesini veriyor hem de tüm evi döşemeye yetecek hesaplı bir fırsat sunuyor. Yatak ve baza alanlara yastık ve çarşaf seti hediye eden Mondi, ‘Üçlü Full-Set’ kampanyasıyla da tüm evleri tek bir dokunuşla döşüyor.                   

İyi uykunun hediyesi olan Mondi’nin rahat ve sağlıklı yatakları ile güvenli bazalarından satın alanlar, mikrofiber ve viccolife yastık ve strech çarşaf hediyelerinden birinin sahibi oluyor. 

‘Uykunuzu almak için fırsat bu fırsat’ diyen Mondi, Comfort Clean ve Silver Soft tek kişilik yatak alana bir adet, çift kişilik yatak alana 2 adet Microfiber yastık hediye ederken; Visco Dream, Zero Stres, Specialform’dan tek kişilik yatak alan bir adet, çift kişilik yatak alanlara ise iki adet Viscolife Yastık hediye ediyor. Special ya da Tango tek kişilik baza alanların bir adet tek kişilik, çift kişilik baza alanların ise bir adet çift kişilik yastık kılıflı strech çarşaf hediyesi kazandığı Mondi’nin kampanyasında uykunuzun kalitesi bir kat daha artıyor.

Herkesin kesesine ve ihtiyacına uygun ürün grupları ile gerçekleştirdiği kampanyalarında adından sıkça söz ettiren Mondi, yatak odalarından çıkıp evin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek ikinci kampanyasıyla da tüm gözleri üzerine çekiyor. 

‘Devir ekonomi devri’ diyen marka; yemek odası, yatak odası ve oturma grubunu en uygun fiyatla üçü bir arada sunuyor. Novel Yemek Odası, Novel Yatak Odası ve Polaris Delüks Oturma Grubunu Üçlü Full-Set kampanyası kapsamında 3 bin 999 TL’ye tüketicisine ulaştıran Mondi, hesaplı bir şekilde tüm evleri yeniliyor.

Üstelik Maksimum Kart'a özel, peşin fiyatına 12 taksit fırsatının da olduğu her iki kampanyada dileyenler şimdi alıp 2012’de ödeme imkanı da bulunuyor.

Yorumlar