Bütçesi küçük, lüksü büyük ev

25 Eylül tarihine kadar devam edecek yeni indirim kampanyasıyla yatak odaları renkleniyor.

Bütçesi küçük, lüksü büyük ev

untitled-3.20110817150347.jpgEv modasının öncüsü Bellona, ev tekstil ürünlerinde yeni bir indirim kampanyası başlattı. ‘Bu Fiyatlar Hepimizin Hakkı’ diyen marka, 25 Eylül 2011 tarihine kadar devam edecek kampanyası kapsamında; rengarenk pikeleri  36 liradan, nevresim takımlarını ise 64 liradan başlayan fiyatlarla tüketicisine sunacak. 

Asalet ve zerafetin birleştiği, her zevke hitap eden renk çeşitleriyle yatak odalarının çehresini değiştirmeye aday olan Bellona Nevresim Takımları, nakışlı pamuk satenden, kapitoneye kadar pek çok ürün alternatifine sahip. Çift kişilik ve tek kişilik çeşitleriyle sunulan bu özel modeller Bellona’nın kampanyası kapsamında 64 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 

Ev dekorasyonunda önemli bir yere sahip olan ev tekstilinin olmazsa olmazlarından biri olan yatak örtüleri de; yine markanın kampanya kapsamında indirim uyguladığı ürün kategorilerinden bir tanesi. Herkesin kendi tarzını oluşturduğu yatak odalarında; rengiyle, deseniyle ve çizgisiyle pek çok alternatif sunan Bellona, yatak örtülerini de 139 liradan başlayan fiyatlarla sunuyor. 

Sıcak yaz gecelerinin vazgeçilmezleri pikeler de kampanya kapsamında en iyi fiyat alternatiflerine sahip. Farklı çizgileriyle, ferah yaşam alanları yaratan Bellona pikeler de 36 liradan başlayan fiyatlarıyla; yatak odalarını değiştirmek isteyenlere en ekonomik çözümü sunuyor. 

Kampanyada yer alan tüm Bellona ürünlerini Maksimum Kart’a özel peşin fiyatına 12 taksitle almak ve 2012’de ödemeye başlamak da mümkün. Kampanyadan faydalanarak yatak odalarının dekorasyonlarını Bellona ev tekstil ürünleriyle değiştirmek isteyenlerin yapmaları gereken tek şey; Türkiye çapına yayılmış 800’e yakın Bellona bayisine uğramak olacak.

Yorumlar