Evde karıncalardan kurtulmak için tarçın kesin çözüm!

Evi basan karıncalardan kurtulma yolları neler? Eve karınca gelmemesi ve karıncaları evden uzaklaştıran doğal yöntemlere göz atmaya ne dersiniz?

Evde karıncalardan kurtulmak için tarçın kesin çözüm!

Karıncaları öldürmek yerine evden uzak tutacak yöntemlere göz atarak evdeki karıncalardan kurtulmaya ne dersiniz? Zaman zaman birçoğumuzun evini karınca basmıştır. Evde yaşayanları çılgına çeviren bu durumdan karıncaları öldürmeden karıncalardan kurtulmak için elmaelma.com olarak doğal yöntemleri bir araya getirdik! İşte karıncalardan kurtulmanın ve evden uzak tutmanın yolları!

TOZ TARÇIN DÖKÜN!

Karıncaları evden uzaklaştırmak için üzerlerine toz tarçın serpin. Evdeki karıncaları bir an önce evden uzaklaştırmak için üzerine toz tarçın dökebilirsiniz.

BİR DAHA GELMESİNİ İSTEMİYORSANIZ SİRKELİ SU DÖKÜN!

Karıncaların geldiğini düşündüğünüz yere tekrar gelmesini istemiyorsanız boş bir sprey şişesinin içerisine sirkeli su ekleyerek karıncaların bir daha aynı yere gelmesini engelleyebilirsiniz. 

UZAKLAŞTIRMAK İÇİN ACI BİBER!

Böcekler baharatlardan pek hoşlanmazlar özellikle acı biberden! Bu yüzden evinizi karıncaların basmasını istemiyorsanız geleceğini düşündüğünüz veya geçtiği yerlere acı toz biber dökerek gelmelerini engelleyebilirsiniz.

Yorumlar