Deren Talu'nun mayolu fotoğrafını gören takipçileri hayran kaldı!

Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu sosyal medya hesabından paylaştığı mayolu fotoğrafı ile takipçilerini kendine hayran bıraktı.

Deren Talu'nun mayolu fotoğrafını gören takipçileri hayran kaldı!

Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu adından söz ettirmeye devam ediyor. Düzgün fiziği ve güzelliği ile gören takipçilerini kendine hayran bırakmaya devam eden Talu, son paylaşımı ile yine çok konuşuldu. Deren Talu'nun mayolu fotoğrafını gören takipçileri mest oldu. Talu'nun bu paylaşımına kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum yağdı. 

SİYAH MAYOLU FOTOĞRAFIYLA TAKİPÇİLERİNİ MEST ETTİ

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sürekli  gündem olan Deren Talu, yine adından söz ettirmeyi başardı. Talu, siyah mayolu fotoğrafıyla takipçilerinin beğenisine sundu. Deren Talu'nun bu fotoğrafına kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum yağdı. Talu'nun bir takipçisi paylaşıma, "Annesinin izinden gidiyor." yorumunu yaparken bir başka takipçisi de "En az anneniz kadar güzelsiniz." ifadelerini kullandı

deren talu mayolu fotografı sosyal medyada gundem oldu!.

ESTETİKLİ OLDUĞU ORTAYA ÇIKMIŞTI

Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu'nun estetikli olduğu ortaya çıkmıştı. Talu'nun burun bölgesindeki değişim dikkatli takipçilerin gözünden kaçmamıştı. Deren Talu'nun estetiksiz hali eleştirilere konu olmuştu. 

 

 

 

 

Yorumlar