Soğuk algınlığından korunun!

Katı meyve sıkacağı ile hazırlayacağınız vitamin değeri yüksek, sağlıklı ve lezzetli içecekler sayesinde bu kış çocuklarınızı ve kendinizi soğuk algınlığına karşı en doğal yolla koruyacaksınız. 

Soğuk algınlığından korunun!

Kış mevsimi ile beraber, taze meyve ve sebzelerden hazırlanan meyve suyu tüketimi de artıyor. Mehtap elektrikli küçük ev aletleri serisinden Forza katı meyve sıkacağı da; bu kış taze, lezzetli ve sağlıklı içecekler hazırlamanızda en büyük yardımcınız olacak. Katı ve yumuşak meyvelere göre tasarlanmış iki farklı hız seçeneği ile tüm meyveleri sıkabilen Forza katı meyve sıkacağı, paslanmaz çelik parçalayıcı filtresi ve 1200 ml kapasiteli geniş posa haznesi ile pratik kullanım sağlıyor.  Kaymayı önleyici lastik ayakları sayesinde güvenle kullanılan ürün, anlık çalıştırma fonksiyonu ve bütün meyve sıkabilme özelliğiyle de üstün performans gösteriyor.
 
Teknoloji, estetik ve kullanım kolaylığını güvenlik ile birleştiren Mehtap Forza’ya, tüm Mehtap satış noktalarından ve Mehtap on-line satış mağazası www.mepos.com.tr‘den ulaşabilirsiniz.
 
Mehtap Forza Katı Meyve Sıkacağı Fiyatı: 129 TL
 

Yorumlar