Victoria's Secret melekleri gibi olmak için yapılacak egzersiz!

Victoria's Secret mankenleri gibi olmak istiyorsanız yapmanız gereken egzersizi bulduk. İşte egzersiz gurusu Keltie O'Connor'ın Kickboks deneyimi ve sonuçları.

Victoria's Secret melekleri gibi olmak için yapılacak egzersiz!

Kanadalı egzersiz gurusu Keltie O'Connor, Victoria's Secret melekleri gibi bir vücuda kavuşmak için onların uyguladığı egzersizleri incelemeye başladı. Victoria's Secret için podyuma çıkan ünlü modellerin ortak egzersizlerinin Kickboks olduğunu öğrenen Keltie O'Connor, bir spor salonunda düzenli egzersizlere başladı.

2018 yılında Kickboks yapmaya başlayan egzersiz gurusu bir süre sonra bütün vücudunun çalıştığını ve Kickboks'un bugüne kadar yapmaktan en çok hoşlandığı spor olduğunu fark etti. Bugüne kadar kalori düşürmek ve kilo verme odaklı spor yaptığını ve bunun kendisini yorduğunu söyleyen Keltie, Kickboks ile bu algısının da değiştiğini vücudunun güçlendiğini ve bunu daha önce bu denli hissetmediğini söyledi. 

“Antrenman sırasında nasıl hissettiğine odaklanmanın gerçekten önemli olduğunu düşünüyorum” diyen Keltie, şöyle devam etti:

"Bir insana yumruk atamadım ama bir kum torbasını yumruklamak gerçekten iyi hissettiriyor. Yalan söylemeyeceğim. Bu antrenmana aşık oldum ve modellerin onu neden bu kadar çok sevebileceğini artık görebiliyorum."

MODELLERİN YAPTIĞI HER ŞEYİ ÖNERMİYORUM

Öte yandan Keltie ünlü modellerin yoga, pilates ve barikat eğitimi gibi farklı egzersiz programlarını da denedi ve deneyimlerini takipçileriyle paylaştı.

Sonuç önerisi ise şu oldu: Modellerin yaptığı her şeyi yapmaya kalkmayın! Kendinize uygun olan egzersizi bulun! Ayrıca onlar model ve bizler asla onlar kadar yoğun egzersiz yapamayız. Bu onların işi kendinize uygun olanı bulun ve abartmayın!

Yorumlar