12 Ocak Cuma günlük burçları Funda Karavit Sağışman yorumladı

12 Ocak Cuma günlük burçları Funda Karavit Sağışman yorumladı. Merkür Satürn'le kavuşuyor, iş disiplininizi artırmalısınız!

Funda Karavit Sağışman
-A A+

12 Ocak 2018 Ay bugün Akrep burcunda ki yolculuğundan, saat 10:06 ‘da çıkıp, Yay burcuna girecek. Ay yay burcunda iken, kendimizi daha özgür, daha iyimser, coşkulu ve neşeli hissedeceğiz. İletişim gayet rahattır bu yüzden biraz patavatsızlıkta yaşatabilir. Yay burcu ateşli ve değişken bir burçtur, bizler ise Ay yay burcundayken bu fazla iyimser havaya kapılıp başladığımız işleri tamamlamakta zorluk çekebiliriz. Yabancı ülkeler, yabancı kültürler, felsefe, astroloji ve din, ve hukuk ilgilendiği konulardır.

Merkür Satürn le kavuşum halinde artık, fikirlerimizi, yeteneklerimizi disipline edeceğiz. Duygularımızı ifade etmekte zorlanabiliriz. Sıkı bir tempoyla çalışma kararları alabiliriz. Gökyüzünde sağlam bir oğlak stelyumu her birimizi, disiplin ve sıkı bir çalışmaya tabii tutacaktır. Sosyalleşmekten uzaklaşabilir bu dönemde.
Bugün rahat, daha çok yarım bıraktığımız işleri tamamlamakla geçireceğiz. Ay’ ın yarına kadar temel bir açısı yok, gün genelini boşlukta geçirecek. Yöneticisi Jüpiter’in, halen devam etmekte olan olumlu açıları şans ve fırsatları hala bizlere sunmaktadır. Bugün, ruhunuzu keyif ve neşeyle doldurmanızı ve bunu seçmenizi tavsiye ederim.

Koç ve Yükselen Koçlar: Bugün genel olarak rahat bir gün geçireceksiniz. İşinizle ilgili yarım kalan işler tamamlanabilir. . İşinizle ilgi seyahat planları yapılabilir , finansal açıdan, şans ve fırsatlar halen devam etmek ve siz koçlar, bu konuyla ilgili işlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğalar: Bugün birlikte olduğumuz kişilere vakit ayırmak veya plan organizasyonlar yapmak siz sevgili boğalara çok iyi gelecek. Şehirler arası yolculuk, yapabilirsiniz. Yurtdışı planlarınız varsa bu konuyla ilgili plan ve projeler hayata geçirilebilir, ticaret ve hukuki meselelerinizle ilgilenebilirsiniz .İşinizle ilgili planlar yapmak , önemli fikirlerinizle geleceğe yatırımlar yapmak ve bu konularla ilgili ortak plan ve projelerde bulunabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler: Birlikte olduğunuz kişiyle ilgili hale belirsizlikler kafanızı yoruyor olabilir sevgili ikizler , maddi olarak kendinizi planlayacak ve borç ödeme, alacak verecek konuları gündeminizde olacak. Artık finansal açıdan düzene girme zamanınız. Önemli gelişmelerde siz ikizleri sevindirecek.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Sevgili Yengeçler , sevdiğiniz kişiyle ilgili kafa yormaktan yorulabilirsiniz. Onun ciddi kurallı yanları, bu aralar sizi sıkıyor olabilir. Birlikte tatil planları yapmak çok iyi gelecektir. Beklediğiniz paralar geç de olsa elinize geçecek. İşinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşanacak üst düzey yetkililerle önemli plan ve projeleriniz üzerinde çalışabileceksiniz… Depresiv düşüncelerden uzak durun sevgili yengeçler.

Aslan ve Yükselen Aslanlar: Sevgili aslanlar sağlığınızla ilgili konular gündemde olabilir. Ve kendinizi bu konuyla ilgili disipline edeceksiniz. Spora başlamak pozitif yönde etkileyecektir, sizleri. Günlük yarım kalmış işlerinizi bir düzene sokup. Daha rahat çalışabilirsiniz. Beklediğiniz parada bir gecikme olmuş olabilir bu da canınızı sıkıyordur. Ailenizin maddi desteğini görebilir, önemli bir rahatlama yaşayabilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başaklar: Bugün Başaklar kendilerini mutsuz hissediyor olabilir, aile dostları ve sevdikleriyle bir araya gelmek veya organizasyonlar yapmak keyfinizi yerine getirecektir. Çocuklarınızla ilgili konularda bugün gündeminizde olabilir. Onlara destek olabilirsiniz. Yurt dışı seyahatlerle ilgili gelişmeler yaşanabilir.Beklenmedik ödemeler, can sıkıntısı olabilir, sevdiğiniz kişinin sağlık problemleriyle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Teraziler: Sevgili Teraziler, işinizle ilgili yoğun tempo devam ediyor. Oldukça yorgun hissediyor olabilirsiniz. Eviniz ve ailenizle birlikte önemli kararlar alabilir, maddi olarak güzel gelişmeler yaşabilirsiniz. Üst düzey kişilerin yada otoritelerin ,desteğini göreceksiniz. Beklenmedik sürpriz tatil planları keyfinizi yerine getirecektir.

Akrep ve Yükselen Akrepler: Gün geneli enerjik ve motivasyonu yüksek geçirebilir, akrep burçları, İletişime dikkat etmeliler. Maddi olarak biraz rahatladılar fakat bugün ödemelerle ilgili bazı belirsizlik can sıkıntısı olabilir. Sağlıklarına dikkat etmeliler, dalgınlık ve unutkanlık gün boyu can sıkıntısı yaratabilir .Biraz daha dinlenmeli ve kendilerine vakit ayırmalılar.

Yay ve Yükselen Yaylar: Bugün yine keyiflisiniz ancak duygusal iniş çıkışlarda yaşayabilirsiniz. Eşiniz veya sevdiğiniz kişilerle birlikte keyifli vakit geçirebilir, önemli karalar alabilirsiniz. Yarım bıraktığınız işleri tamamlamak için bugün size fırsatlar sunuyor olacak. Maddi konular, ödemeler, ve bu konularla ilgili planlar gün boyu kafanızı meşgul etse de , dostlarınız veya hobilerinizle geçireceğiniz vakit sizlere iyi gelecektir.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar: Sevgili oğlaklar ödemeler, beklenmedik mali açıklar ve bu konuları organize etmeye çalışmakla geçirebileceğiniz bir gün olabilir. Eşinizin yada birlikte olduğunuz kişilerinde desteğiyle rahatlayacaksınız. Spora ve diyete başlamak veya kendiniz bu konularla ilgili disipline etmek konusunda kararlar alabileceğiniz bir gün olacaktır sevgili oğlaklar. Oğlaklar kendilerini yenileyecekler.

Kova ve Yükselen Kovalar: Sevgili Kovalar, daha çok çalışacak, ve işleriyle ilgili yeni plan ve projelerle uğraşıp yeni hedefler belirliyor olacaklar .Biraz mutsuz hissediyor olabilirler kendilerini, ya da tatminsiz. Maddi konularla ilgili biraz belirsizlikler var. Bunları gözden geçirecek yeni kaynaklar bulmak adına , harekete geçeceksiniz sevgili kovalar. Sevdiğiniz dost çevresi veya kalabalık gruplarla organizasyonlar ve planlar keyfinizi yerinize getirecektir.

Balık ve Yükselen Balıklar: Sizlerin bugün kafaları karışık, belki dağılmış hissediyor olabilirsiniz. Beklediğiniz maddi desteğin haberini alacaksınız. Biraz etrafınıza değil kendinize vakit ayırmalısınız sevgili balıklar. Sosyal çevre arkadaş gruplarınızla olan iletişiminiz gün geneli yoğun olabilir. Beklenmedik hoş sürprizler yaşayabilir planlar yapabilirsiniz. Yediklerinize içtiklerinize dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz kişiye duygularınızı belli etmekte zorlanıyorsunuz. Ama artık kendinizi ifade etmelisiniz.

Bu içeriğe yorum yapın

0 Yorum