2 Kasım Cuma günlük burç yorumları 2018 Ay Aslan burcunda güne pozitif başlayın!

2 Kasım Cuma günlük burç yorumları 2018. Gün içersinde düzene sokmak istediğiniz konular üzerine yoğunlaşabilirsiniz.

Funda Karavit Sağışman

Aslan Burcunda ki Ay, bugün sabah erken saatlerde Venüs ile keyifli bir açı yaptıktan sonra boşluğa girecek. Güne keyifli ve olumlu bir enerji ile başlayacağız. Ay daha sonra boşluğa girecek, sabah 07:48 de Başak Burcuna geçip, İlk açısını Uranüs ile yapacak. Gün bizleri sürprizleri ile bekliyor olacak. Ay Başak Burcundayken Titiz, detaycı, pratik ve fakat eleştirisel bir ruh halinde olabileceğiz. Bu iki gün işlerimizi ve ilişkilerimizi düzen sokmaya çalışacağız. Venüs Terazide Retro yapmakta, dolayısıyla birlikteliklerimize de yansıtacak, aşırı eleştirisel davranmamıza da neden olabilecektir. Ani kopuşlar yaşanabilir. Sabah saatleri, Ay’ın, Merkür ile karesi, gereksiz atışmalara, pot kırmalara, iletişimle ilgili konularda, gerginliklere neden olabilecektir.

Zamanında yetişmemiz gereken yere gidemeyebilir, bazı engellerle de karşılaşabiliriz. Aşırı rahat eleştirisel olmak, beklemediğiniz sonuçlar doğurabilir. Maddi konularla ilgilide bankacılık işlemlerinde de bu saatlerde dikkat etmekte fayda var. Saat 16:24 Ay, Satürn üçgen açısı, kadın figürlerin desteğini sağlarken, önemli işlerimizi sabırla halletmemiz içinde kolaylık sağlayacaktır. Özellikle düzene sokmak istediğimiz, konular, anlaşmalar, evrak işleri yada maddi konularla ilgili kararlar almak oldukça doğru olacaktır. Sağlıkla ilgili konular var ise bugün gerekli kararları alıp uygulamaya koyabileceğiz, gerekli bir tedavi dönemine de, başlayabileceğiz. Özellikle önemli kurumlarla işi olanlar, evrak işleri olanlar, bugünden ve bu saatlerden faydalanabilir.

Koç ve Yükselen Koçlar: Sevgili Koçlar, günlük koşuşturmalarınızı bir düzene koyabilir, sağlıkla ilgili konuların üstüne düşebiliriz. Eğitim veya seyahatle ilgili planlarınız var ise bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Öğlen ve sonrası önemli kişilerden alacağınız destekle keyfiniz yerine gelecektir. İkili
ilişkilerinize ise dikkat etmekte fayda olacaktır.

Boğa ve Yükselen Boğalar: Sevgili Boğalar, yapacağınız organizasyonlar, varsa çocuklarınızla ilgili işleri yoluna koymanız gereken bir gün olacaktır. Öğlen saatleri maddi konularla ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Alacağınız sağlam kararlar ve atacağınız sağlam adımlarla günü daha rahat kapatacaksınız.

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili ikizler, ailevi konuların yada aile büyüklerinizle ilgili konuların ön planda olduğu bir gün olacaktır. Partnerinizle yada ortaklaşa iş yaptığınız kişilerle ilgili bazı konularla anlaşmazlıklara düşebilirsiniz, üstünde çok durmamalısınız, öğlen ve sonrası alacağınız kararlar daha rahatlayacak, işlerinizi bir düzene koyabileceksiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Sevgili Yengeçler, iletişime dikkat etmeniz gereken bir gün olacak. Yakın çevreniz, yakın arkadaşlarınız veya kardeşlerinizle ilgili yada onların sorunlarıyla ilgili bazı anlaşmazlıklar, canınızı sıkabilir. Seyahat planları yapanlar, bazı engellerle karşılaşabilir, sevdiklerinizin sağlık sorunlarıyla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslanlar: Sevgili Aslanlar, bugün maddi konularla ilgili bazı aksilikler yaşayabilirsiniz. Öğlen ve sonrası bu durumu düzeltebileceksiniz. Yakın çevrenizin yada kardeşlerinizle ilgili sağlık sorunları var ise gün geneli bu konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz, birlikteliklerinizden göreceğiniz destek yada birlikteliklerinizle ilgili alacağınız yeni kararlar ise akşam saatlerini daha huzurlu geçirmenize neden olacaktır.

Başak ve Yükselen Başaklar: Sevgili Başaklar, eviniz ilgili konularda çıkan bazı aksilikler yada aile büyüklerinizle ilgili sıkıntılar sabah saatleri keyfinizi kaçırsa da öğlen ve sonrası işleriniz yoluna koyabilecek, önemli fırsatları yakalayabilme şansı bulacaksınız.

Terazi ve Yükselen Teraziler: Sevgili Teraziler, ikili ilişkilere biraz daha dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Ailevi huzursuzluklar nedeniyle yaşayabileceğiniz, iç huzursuzlukları keyfinizi kaçırabilir. Eviniz ve yaşam alanınızla ilgili yeni kararlar almak isyetecek, aile büyüklerinizle de bu konuları görüşeceksiniz. Hayat amaçlarınızla ilgili kararlar alacağınız. Çözüme ulaştırmaya çalışacağınız bir gün olacaktır.

Akrep ve Yükselen Akrepler: Sevgili Akrepler, Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve bu konular bugün önemli olacak sizler için. Bu ortamlarda kendiniz gösterme fırsatı yakalayabilecek, becerilerinizi ön planda tutacaksınız. Yakın arkadaşlar, kardeşleriniz ile ilgili beklenmedik haberler alabilir, bu konuları bir çözüme ulaştırmak durumunda kalabilirsiniz, Finansla ilgilim de bazı sorunlar yaşanabilir, ödeme yaparken ve alırken dikkatli olmakta fayda olacaktır.

Yay ve Yükselen Yaylar: Sevgili Yaylar, İşiniz kariyerinizle ilgili konular gündemde olacaktır, hayata bakış açınızda bazı değişikler yapmak isteyecek ve bu konu yüzünden aile büyüklerinizle bazı anlaşmazlıklara düşebileceksiniz. Alacağınız kararlar ve uyguladığınız yöntemler herkesin hoşunuza gitmeyebilir, siz yine de hayat amaçlarınızdan vazgeçmemelisiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar: Sevgili Oğlaklar, yapacağınız önemli anlaşmalar yada konuşmalar alacağınız bazı kararlar, öne mli değişimler yapmanıza neden olabilecek. Bugün sabırlı olmak dilinize hakim olmak gerekir, kadın figürlerden alacağınız destekle hem sağlık hem de maddi konularla ilgili
durumlarda bir tamamlanma sürecine gireceksiniz.

Kova ve Yükselen Kovalar: Sevgili Kovalar, arkadaşlarınızla ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var, biriktirdiğiniz her ne varsa dökmek ve eleştrisel olmak olumsuzlukları da beraberinde getirebilir. Ödemeler veya bu konularla ilgili yapılanma süreci ve alacağınız destekler çok önemli olacaktır. Kırıcı
olmadan kolaylıkla halletmeniz gerekecektir.

Balık ve Yükselen Balıklar: Sevgili Balıklar, alacağınız sürprizli haberler gün genelini etkileyebilecek, partnerinizi veya özel hayatınızla ilgilide bazı olumsuz kararlar alabileceksiniz, şapkanızı önünüze alıp yeniden düşünme zamanı, arkadaşlarınız , yada sosyal çevrenizde gelişen olaylara ilgilide yeni kararlar alacak, kendinizi bazı konulardan uzaklaştırmak isteyeceksiniz.

"Sitemizde köşe yazarı olarak yazı yazan tüm yazarlarımız yazdıkları yazı ve görüşlerden tamamıyla kendileri sorumludur. Köşe yazarlarının yazılarından dolayı İnternethaber Yayıncılık AŞ. (elmaelma.com) hiçbir şekilde yasal sorumluluk kabul etmemektedir."
Yorumlar