29 Ekim Pazartesi 2018 günlük burç yorumları milli coşkular yaşanacak!

29 Ekim Pazartesi 2018 günlük burç yorumları. Ay yengeç burcunda. Milli konuların ve milli coşkuların yaşanacağı bir gün olacak!

Funda Karavit Sağışman

Bugün Cumhuriyet Bayramı Hepimizin kutlu olsun.
Ay Yengeç burcunda, ve Türkiye haritasının da yükseleni yengeç ve milli konular ailevi konuların aidiyet duygularının, milli coşkuların yaşanacağı, ön planda olduğu, bir gün olacaktır. Ay sabah saatleri yengeç burcuyla karşıtlığı yapacak, dolayısıyla aldığımız sorunlar ya da içinde bulunduğumuz durumlar, biraz bunaltabilir, engellenmiş hissedebiliriz. Fakat daha sonra Güneş ile olan olumlu açısı, günü daha parlak geçirmemize, ikili ilişkilerdeki sorunların çözülmesine neden
olabilir. Önemli kişilerin ya da otorite figürlerinin desteğini görebileceğiz.

Koç ve Yükselen Koçlar: Sevgili Koçlar, ailevi konuların, evimiz ve ya ebeveynlerimizle ilgili meselelerin, ön planda olduğu bir gün olacaktır. Ödemelerle ilgili ailemizden de destek görebilecek, ya da evimizle ilgili önemli değişimler var ise tamamlamaya çalışacağız. İkili ilişkilerle ilgilide beklenmedik süreçlere hazırlıklı olmak ya da bazı sorunları Venüs Retro olduğu için uzatmamakta fayda olacaktır.

Boğa ve Yükselen Boğalar: Sevgili Boğalar, iletişimin ön plan da olacağı bir gün olacaktır. Sabah saatleri bazı konular canınızı sıksa da daha sonra olumlu bir şekle dönüşecektir. İkili ilişkilerle ilgili sorunlar, var ise çözümlenecektir. Eski konuları açmamanızda fayda olacaktır. Birlikte olacağınız kişiyle alacağınız kararlar, vereceği destek rahatlatacaktır.

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler, bugün maddi konular ön planda olacak, ödemeler veya alacağımız sorunlar, keyfimizi kaçırabilir, ama alacağımız destek ya da bazı görüşmeler daha sonra rahatlatacaktır. Partnerinizle alacağınız yeni kararlar, planlar yada organize olacağınız konular, gününüzü olumlu yönde günü devem ettirmenize de ayrıca yardımcı olacaktır.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Sevgili Yengeçler, İkili ilişkilerinizle yaşadığınız sorunlar sabah saatleri de devam edebilir, fakat daha sonra yoluna girecek, gönlünüzü alacaktır. Bekar olanlar ise eski aşklarıyla karşılaşabilir ya da haber alabilirler. Maddi konularla ilgili yaşadığınız bazı sorunlara ise, destek görecek, biraz da olsa rahatlayacaksınız.

Aslan ve Yükselen Aslanlar: Sevgili Aslanlar, İç dünyanızda bazı korkular yaşıyor olabilirsiniz, ya da eşinizle ilgili yaşadığınız sorunlar var ise gün yüzüne çıkabilir. İşiniz ile ilgili önemli kararlar ve yeni konular gündemde olacaktır. Gün geneli rahat ve olumlu geçecektir. Birlikte olduğunuz kişiyle ya da hayatınızdaki önemli kişilerle sorunlarınızı çözmek için gerginde olamamalı iletişim gücünüzü kullanmalısınız.

Başak ve Yükselen Başkalar: Sevgili Başaklar, bugün arkadaşlarınız, sosyal çevrenizle ilgili olaylar gündemde olabilir, sabah saatleri yaptığınız bazı organizasyonlarla ilgili sorunlar yaşayabilir, beklenmedik problemlerle karşılaşabilirsiniz, daha sonra konu çözüme ulaşacaktır. Yeni alacağınız
haberler keyfiniz yerine getirecek, kardeşler yada kısa seyahat planları yapabilir, günü keyifle tamamlayabilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Teraziler: Sevgili Teraziler, ailevi konular, ve işinizle ilgili konular bugün sizi etkileyecektir. Annenizle ilgili konular, bazı anlaşmazlıklar ya da çözümlenmeyen konuların etkisinde kalabilirsiniz. Kuracağınız iletişim durumu yerine getirecektir. Maddi konularla ilgili gelişecek olan olumlu gelişmeler, keyfinizi yerine getirecektir.

Akrep ve Yükselen Akrepler: Sevgili Akrepler, ikili ilişkilerle ilgili ani gelişen olaylar, keyfiniz kaçırabilir, eski konular ya da eski sevgililer gündemde olabilir, seyahat planları, yada uzak yerler  gündemde olabilir, bazı anlaşmalarda yada ticaretle ilgili konularda çıkabilecek sorunlar keyfinizi kaçırabilir, gün içinde konular çözümlenecek, beklediğiniz desteği görebileceksiniz.

Yay ve Yükselen Yaylar: Sevgili Yaylar, ödemelerle ilgili konular, maddi krizler canınızı sıkabilir, beklenmedik borçlar yada kısıtlamalar keyfinizi kaçırabilir. Don zamanlarda aksi giden konular olabilir, bu konular partnerinizle oturup bir karar varacaksınızdır. İç dünyanızda yaşadığınız takıntılardan uzak durmakta fayda var. Hastalık yada sağlıkla ilgili konular, canınızı sıkabilir, dinlenme ihtiyacı duyabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar: Sevgili Oğlaklar, bazı sağlık sorunları ya da kemik problemleri yaşayabilirsiniz, ikili ilişkilerle ilgili yaşadığınız sorunlar canınızı sıkabilir, fakat sonu tatlıya bağlanacaktır. Sosyal hayatınız ya da üst konumdaki kişilerden göreceğiniz destek, sizleri rahatlatacak, konular çözümlenecektir. Sağlığınızla ilgili yeni kararlar almak durumunda kalabilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kovalar: Sevgili Kovalar, işiniz ya da yanınızda çalışan kişilerle ilgili konular gündemde olacak, gün içindeki koşuşturmalarınız, keyfinizi kaçırsa da, önemli kişilerden göreceğiniz destek ve konular tamamlanacaktır. Sağlığınızla ilgili konuları da ihmal etmemeniz gerekiyor. Ailevi konular veya aile büyüklerinizle ilgili ani gelişen olaylara da dikkat etmekte fayda var. Sevdiğiniz kişiden destek görecek, ikili ilişkilerde aradığınız mutluluğu bulacaksınız.

Balık ve Yükselen Balıklar: Sevgili Balıklar, çocuklarınız ya da evinizdeki dekorasyon gibi konular bugün sizleri meşgul edebilir, Çocuklarınızın sorunu var ise sizlere de yansıyabilir, fakat kolaylıkla çözümlenecektir, telaş yapmamalısınız. Kardeşlerinizle yada yakın çevreniz yada yakın arkadaşlarınızla ilgili de ani gelişebilecek olaylara hazırlıklı olmakta fayda olacaktır.

"Sitemizde köşe yazarı olarak yazı yazan tüm yazarlarımız yazdıkları yazı ve görüşlerden tamamıyla kendileri sorumludur. Köşe yazarlarının yazılarından dolayı İnternethaber Yayıncılık AŞ. (elmaelma.com) hiçbir şekilde yasal sorumluluk kabul etmemektedir."
Yorumlar