5 Kasım Pazartesi günlük burç yorumları 2018 Ay terazi burcunda keyfiniz kaçabilir!

5 Kasım Pazartesi günlük burç yorumları 2018. İçinizde bastırdığınız duyguların açığa çıkması keyfinizi kaçırabilir. Dengede ve huzurda kalmaya özen gösterin!

Funda Karavit Sağışman

Ay terazi burcunda, denge ve huzur arayacağımız bir gün olacak, yeni ayın enerjisinin de  yavaş yavaş hissedildiği bugünlerde, aynı zamanda kadersel düğümlerinde yer değiştirmeye hazırlanıyor olması, Uranüs'ün tekrar gerileyip koç burcuna geçiyor olması ve şöyle kıyıda köşede ne kaldıysa son bir değişim yapmak istiyorum isteği, hepimizin hayatlarında bir takım enerji değişimlerine ya da bazı stresli durumlara neden olmaktadır. İşte bu stresli günlerde dengeyi sağlamak, dingin kalmaya çalışmak, içimizdeki adil duygunun ortaya çıkıp ölçüp tarttığı zamanlar olacak elbette ki. Ay terazide iken, verdiği enerjilerle işte bu duyguları yaşamamıza doğru olan kefeyi tartıp, seçmemize baş etmek zorunda kaldığımız her ne varsa artık aklanmamıza yardım edecek yeni ay dan önceki son enerjileriyle hayatımıza destek olacaktır.

Ay bugün akşam saatleri Plüton ile krizli bir açı yapacak, hem önemli kadın figürlerle bazı sorunlar yaşamamıza neden olacakken, hem de gereksiz hırs ve güç çekişmeleri yıpratıcı olacaktır. İçerde bastırdığımız duyguların aniden açığa çıkması, gereksiz ısrar ve çekişmeler, keyfimizi kaçırabilir, dengede ve huzurda kalmakta  fayda olacaktır.

Koç ve Yükselen Koçlar: Sevgili Koçlar, ikili ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken bir gün. Gereksiz çekişmeler partneriniz ya da üst konumuzda kişilerle ilişkilerinizi etkileyebilir, anneniz ya da hayatınızdaki önemli kadın figürlerin sorunları ya da krizleri gün geneli etkili olabilir.

Boğa ve Yükselen Boğalar: Sevgili Boğalar, sağlığınız, günlük koşuşturmalarınızla ilgili konular gündemde olacaktır. Ödemelerle ilgili yaşayacağımız bazı sorunlar ya da beklediğiniz alacağınız paralarla ilgili problemler keyfinizi kaçırabilir, yapacağınız görüşmelerde ya da yaşayacağınız sorunlarda adil olmalı karşı tarafı da düşünmelisiniz. Akışta kalmalısınız.

İkizler ve yükselen İkizler: Sevgili İkizler, ilişkilerinizde ki kadersel değişimler, ve olumlu gelişmeler keyfinizi her geçen gün yerine getirecektir. Maddi konularla ilgili bazı krizler  yaşansa da, yaptığınız organizasyonlar yada rutini bozacak  keyifli bir gün sizleri bekliyor olabilir. Aşk hayatınızda gelişecek beklenmedik gelişmeler, olumlu olacaktır.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Sevgili Yengeçler, aile büyükleri ya da evinizle ilgili bazı krizli durumları çözümlemeniz gerekebilir.  Bu durumu büyütüp, hayatınızdaki kişilerle de sorunlar yaşayabilir, ikili ilişkilerinizde beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslanlar: Sevgili Aslanlar, kardeşleriniz ve sağlığınızla ilgili konular bugün gündemde olacaktır.  Alacağınız bazı haberler keyfiniz kaçırabilir, iç dünyanızda yaşadığınız derin duygular biriktirdikleriniz beklenmedik bir şekilde patlama yaratabilir. Sakin kalmanız gereken bir gün dengede ve huzurda kalın.

Başak ve Yükselen Başaklar: Sevgili Başaklar, bugün yapacağınız organizasyonlar, kafanızda hesapladığınız konularla ilgili beklenmedik son an planları gerçekleşebilir. Çocukları olanlar onların sorunlarını kapatmak ya da çözümlemek le uğraşmak  zorunda kalabilir. Maddi konularla ilgili ani para çıkışları keyfinizi kaçıracaktır.

Terazi ve Yükselen Teraziler: Sevgili Teraziler, ev aile konuları ve bu konularla ilgili sorunlar var ise gün yüzüne çıkacaktır. Aile büyüklerinizin sorunlarıyla uğraşmak, yada evinizde yapacağınız bir takım değişimleri tamamlamak durumunda kalabilirsiniz. Atacağınız tüm adımlarda bugün sakin kalmalısınız.

Akrep ve Yükselen Akrepler: Sevgili Akrepler, gün içinde derin beslediğiniz duygular, yaşanmışlıkların etkisinde geçmişe gidip gelebilir, dünyanızda bu sorunları halletmeye çalışabilirsiniz. Alacağınız haberler, ya da  bazı seyahat planlarınız var ise bunlarla ilgili beklenmedik sorunlar keyfiniz  kaçırabilir. Gizli düşmanlıklara da dikkat etmenizde fayda var. Gereksiz evhamlara girmeyiniz.

Yay ve Yükselen Yaylar: Sevgili Yaylar, sosyal hayatınız ya da arkadaş çevrenizle ilgili yaşadığınız sorunlar, bazı şeyleri önünüze alıp düşünmenizi gerektirebilir. Gereksiz içi boş kuruntularla gününüzü geçirmeyin. Maddi konularla ilgili almanız gereken bazı önlemler gün geneli konunuz olabilir.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar: Sevgili Oğlaklar, işiniz kariyeriniz ya da üst konumunuzdaki kişilerle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir, krizli durumları çözümlemek durumunda kalabilirsiniz. Gereksiz borçlanmalar girmemekte fayda olacaktır.

Kova ve Yükselen Kovalar: Sevgili Kovalar, hayat amaçlarınızla ilgili bazı sıkıntılar, hedeflerinizde ki şaşmalar canınızı sıkabilir. İç dünyanızda yaşattığınız sıkıntılar gün yüzüne çıkabilir, beklenmedik haberler yada yaptığınız anlaşmalara dikkat etmeniz gerebilir, uzak akrabalar yada uzak tolculuklarla ilgili bazı konular gündemde olacaktır.

Balık ve Yükselen Balıklar: Sevgili Balıklar, ödemeler, nafakalar, borçlarla ilgili konular gündemde olabilir bugün. Geçmişte yapılan ödemelerle ilgili önemli sorunlar kapınız çalabilir. Duygusal boşluğa düşmeden gerçeklerle yüzleşmelisiniz. Belki hayal dünyanızda yaşattığınız konunun artık son bulduğunun farkına varabilirsiniz.

"Sitemizde köşe yazarı olarak yazı yazan tüm yazarlarımız yazdıkları yazı ve görüşlerden tamamıyla kendileri sorumludur. Köşe yazarlarının yazılarından dolayı İnternethaber Yayıncılık AŞ. (elmaelma.com) hiçbir şekilde yasal sorumluluk kabul etmemektedir."
Yorumlar