16 Temmuz günlük burç yorumları 2018

16 Temmuz günlük burç yorumları 2018. Gün içerisinde yaşayacağınız gerginlikler alacağınız tüm kararlarınızı etkileyebilir.

Funda Karavit Sağışman
-A A+

Ay Başak burcunda, Ay Başaktayken işlerimiz daha verimli titiz ve detaycı bir şekilde yürür. İş düzenimizin artacağı, her türlü temizlik işine girişeceğimiz, sağlık konularıyla ilgili işlerimiz varsa üstünde duracağımız, evrak veya ofis le ilgili ince detay temizliklerine girişebileceğimiz, çalışmalarımızın sonucunu alabileceğimiz bir gün olacaktır. Sabah saatleri önce Satürn ile yapacağı üçgen arkasından Venüs ile yapacağı kavuşum, iş görüşmeler, alım satım ve her türlü kamuda yapacağınız işlerle ilgili olumlu gelişme ve fırsat sunacaktır. Olgun kişilerden destek görebiliriz. Bankacılık ve finansla ilgili işlerimizi kolaylıkla halledebiliriz. Yalnız fazla eleştirisel olmamaya da dikkat etmeliyiz.

Akşam saatleri Ay Jüpiter ile olumlu açı yapacak, önemli şansa ve fırsatlarında bizlere sunacaktır. Özellikle gökyüzünde Venüs ile Jüpiter in de olumlu açısıdı olduğunu düşünürsek oldukça rahat ve keyifli bir hafta başlıyor demektir bizler için. Bugün keyifli ve rahat geçecek bir gün haftanın ilk gününün olumlu geçecek olması bu haftayı rahat geçirmemize etki edecektir. Akşam saatleri ise sağlığa dikkat, Ay'ın Neptün ile karşıtlığı, besin zehirlenmelerine, sağlıkla ilgili problemlere, hayal kırıklıklarına, dikkat dağınıklıklarına, detaylarda sorunlara, gereksiz empati ve aşırı hassaslığa neden olabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Sevgili Yengeçler, yakın çevre, seyahat, eğitim , kardeşlerle ilgili konular gündeminizde olacak, hayatınızda ki kişiyle de olumlu bir karar alabilir, önemli iş ve anlaşmalar yapabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler, aile , ev, alım satım veya akrabalarla ilgili yoğun bir gün geçirebilir, şanslı , özellikle aile büyüklerinden destek görebileceğiniz bir gün olacaktır.

Aslan ve Yükselen Aslanlar: Sevgili Aslanlar, maddi konularla ilgili şanslı olduğunuz, ev , aile ve alım satım işleriniz var ise olumlu yürüyeceği, önemli planlarınızı, yürütebileceğiniz bir gün olacaktır.

Akrep ve Yükselen Akrepler: Sevgili Akrepler, sosyal ortam ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçireceğiniz bir gün olacaktır. İdeallerinizin peşinden koşacak, özellikle yakın çevrenizin desteği keyifli bir gün geçirmenize neden olacaktır. aşk ilişkilerine dikkat.

Başak ve Yükselen Başaklar: Sevgili Başaklar ,bugün sizin için şanslı bir gün olacaktır, hem sağlığınız, hem yakın çevrenizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağınız, kendinizi iyi ifade edeceğiniz bir gün yaşayacaksınız.

Yay ve Yükselen Yaylar: Sevgili Yaylar, yakın çevrenizle ilgili hayal kırıklıklarına dikkat bugün, kariyer iş ve önemli otorite figürleriyle ilgili görüşmelerde fırsatları yakalayabilirsiniz, yurtdışı bağlantılı işlerinizle ilgili olumlu gelişmeler ve heyecanlar yaşayabilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Teraziler: Sevgili Teraziler, iç dünyanıza yöneleceğiniz, ve kafanızda ki bir çok planı organize edeceğiniz bir gün olacaktır. Maddi konularla ilgili, önemli gelişmelerinde yaşanacağı bir gün olacaktır.

Balık ve Yükselen Balıklar: Sevgili Balıklar, özel ilişkileriniz, ortaklaşa yaptığınız işlerle ilgili olumlu bir gün ve hafta geçirebilirsiniz. Seyahatler, hayat amaçlarınızla ilgili beklenmedik, gelişmeler yaşanabilir. Akşam saatleri sağlık konularına dikkat etmelisiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar: Sevgili Oğlaklar, eğitim, seyahat ve amaçlarınızla ilgili adımlar atabileceğiniz, sosyal hayatınızın hareketli geçebileceği olaylara olgunlukla yaklaşabileceğiniz bir gün olacaktır.

Kova ve Yükselen Kovalar: Sevgili Kovalar, maddi konular, ödemeler, kredi ver alacaklarla ilgili organize olmaya çalıştığınız bir gün olacaktır. Sağlık sorunlarınız var ise ihmal etmemelisiniz.

Boğa ve Yükselen Boğalar: Sevgili Boğalar, aşk, çocuklar, eğitim, ve ideallerinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz, fırsatlar yakalayabileceğiniz, hayatınızda ki kişiyle güzel bir gün olacaktır.

Koç ve Yükselen Koçlar: Sevgili Koçlar, sağlık iş ve kariyerle ilgili önemli adımlar atabileceğiniz maddi olarak şanslı bir gün olabilir sizler için, değerlendirmelisiniz, günlük iler koşuşturmalı, akşam saatleri alerji sorunları ve dikkat dağınıklığına dikkat.

"Sitemizde köşe yazarı olarak yazı yazan tüm yazarlarımız yazdıkları yazı ve görüşlerden tamamıyla kendileri sorumludur. Köşe yazarlarının yazılarından dolayı İnternethaber Yayıncılık AŞ. (elmaelma.com) hiçbir şekilde yasal sorumluluk kabul etmemektedir."