18 Ekim Perşembe 2018 günlük burç yorumları Ay Kova burcunda strese dikkat!

Günlük burç yorumları 18 Ekim Perşembe 2018. Ay Kova burcunda ilerliyor! Gün içerisindeki gerginlik ve sabırsızlıklarınız istenmeyen kazalara neden olabilir.

Funda Karavit Sağışman

Ay Kova Burcunda ilerliyor, hareketli ve sosyal bir gün geçirmek isteyeceğiz. Dostlarımızla zaman geçirmek bize iyi gelecektir. Ay bugün saat 12:10 da Merkür ile kare yapacak, dolayısıyla gerginliklere, iletişimde iğneleyici konuşmalara, karşıt fikirlere, ani gelen haberlere açık olacağız. Trafikte dikkat etmekte ve ani tepkiler
verirken sakin olmakta fayda var. Önemli görüşmeler, alım satım ve ticaret için uygun bir gün bir saat değil, zorunlu olmadıkça bu saatlerde görüşmelerinizi bu saatler de yapmamanızda fayda var. Öğleden sonra ise Ay’ın Marsla kavuşumu gerçekleşecek, daha hızlı, daha cesaretli ve hızlı, motivasyonu fazla olacak bir saat olacaktır.

Gereğinden fazla hızlı ve sabırsız olmak, gereksiz kazalara yol açabilecek fakat enerjimizin yüksekliği cesaret edemediğimiz işlerde, hızlı bir şekilde ilerlememizi de sağlayabilir. Gereksiz egolu hareketler göstermemize de neden olabilir. Kazalara ve sakarlıklara dikkat etmekte fayda var. Gün geneli biraz hareketli ve biraz gergin, dolayısıyla sporla, veya motivasyonumuzu yükseltecek konularla, Ay kovada olduğu için arkadaşlarla sohbette ama keyifli sohbette, alışverişte zaman geçirme , enerjimizi harcamak iyi gelecektir.

Koç ve Yükselen Koçlar: Sevgili Koçlar, bugün arkadaşlarınızla ilişkilerinize dikkat etmekte fayda var, gereksiz imalarla karşı tarafı kırmak, tamiri mümkün olamayan durumlara neden olabilir. Hayalleriniz kırgın hissedebilirsiniz ama amaçlarınızla ilgili enerjiniz kazanıp, yol alamaya çalışacaksınız.

Boğa ve Yükselen Boğalar: Sevgili Boğalar, ikili ilişkiler, yada ortaklaşa yatığınız konularla ilgili gereksiz atışmalara girmeyiniz, işinizle ilgili sıkıntılar yaşanabilir, yada üst konumda ki kişilerle ilgili bazı olumsuz haberler alabilirsiniz. Hedeflerinizle ilgili ilerlemeli ama asa aceleci davranmamalı bunu da partnerinize çok fazla hissettirmemelisiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler, bugün seyahat, alım satım veya sağlıkla ilgili konular koşuşturmalar hayli yorucu olabilir. Sağlıkla ilgili ani gelişmeler olabileceği gibi işinizle ilgili de ya da yanınızda çalışanlarla iletişiminizde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Beklenmedik, sürpriz seyahat planları yapılabilir, biraz da olsa rahatlayabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Sevgili Yengeçler, ödemeler ve finans konuları gündemde olacaktır. Aşk hayatınızla yaşayacağınız beklenmedik krizler, beraberinde ani gelişen olayları tetikleyebilir, yada çocukları olanlar, onlarla ilgili koşuşturmalar yaşayabilir, gereksiz borç ve ödeme yükümlülükleri altında zorlanabilirler, düşünmeden hareket edilmemesi gereken bir zaman.

Aslan ve Yükselen Aslanlar: Sevgili Aslanlar, ev ile ve hayat arkadaşınızla ilgili gerginlikler, kontrol dışına çıkabilir, karşı tarafın göstereceği ani tepkiler karşı daha ılımlı yaklaşabilirsiniz. Düşünmeden alınabilecek kararlar, beklenmedik sonuçlar doğurabilir, sakin ve düşünceli olmanızda fayda olacaktır.

Başak ve Yükselen Başaklar: Sevgili Başaklar, günlük rutin işlerinizle ilgili koşuşturmalar devam edecek, fakat iletişime dikkat etmekte fayda var, gereksiz iğneleyici yaklaşımlar gerginlik yaratabilir. Sağlığınızla ilgili ani gelişen olaylara karşı dikkatli olmalı, veya hizmet ettiğiniz yerde bugüne kadar
cesaret edemediğiniz konulara karşı hızlı ve kararlı davranabilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Teraziler: Sevgili Teraziler, maddi konularla ilgili alacağınız bazı haberlerle gerilebilirsiniz. Çocuklarınız yada kendinizi göstereceğiniz konularla ilgili hayatınızda bazı hareketlilikler olacaktır. Kendinize olan güveniniz bugün tam ve aşk hayatınızla ilgili kendinizi gösterebilecek, bazı riskler alabilecek, fırsat yakalayabileceksiniz.

Akrep ve Yükselen Akrepler: Sevgili Akrepler, ailevi konuların ön planda olacağı bir gün olacaktır, evinizle ilgili konular gündeme gelebilir, yada ailenizden bir büyüğün sorunlarıyla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Gerginlikten uzak durmakta fayda var. Taşınma, yer değiştirme yada ticarete veya alım satımla ilgili konular gündemde olacaktır, yalnız düşünmeden ve aceleci kararlar vermeyin.

Yay ve Yükselen Yaylar: Sevgili Yaylar, takıntı yaptığınız konuların üstüne fazla gitmemelisiniz. Vazgeçtiğiniz konular üzerinde biraz daha düşünecek, gerekli kararları alacaksınız. Satış veya anlaşmalar, yada beklediğiniz haberlerle ilgili hızlı geçecek bir gün olabilir, kısa seyahat planları da gündemde olacaktır.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar: Sevgili Oğlaklar, maddi konular bugün hayatınızda hız kazanacaktır. Ödemeler yada gelir tablonuzla ilgili hareketlilik biraz gerebilir, sosyal ortamda ilişkilerinize dikkat etmelisiniz biraz da kendinize fırsat yaratmalısınız.

Kova ve Yükselen Kovalar: Sevgili Kovalar, hayatınız bugün hız kazanabilir, biraz gergin ve öfkeli tavırlar sergileyebilirsiniz. Enerji çalışmaları ve olumlamalar, spor oldukça iyi gelecektir. Kendinizde hissetiğiniz bu cesaret bazı konularda da gelişimize destek olacaktır. Gereksiz egolardan ve ani çıkışlardan uzak durun. Kariyerinizle veya işinizle ilgili ani gelişme olaylar yada haberler keyfinizi
kaçıracak ama üstünde durmamalı yeni yollar aramalısınız.

Balık ve Yükselen Balıklar: Sevgili Balıklar, ani gelişen rahatsızlıklara karşı dikkatli olmalı, ihmal etmemelisiniz. Takıntılarınızı ve inat ettiğiniz konuları bir kenara bırakmalısınız. Uzak akrabalar dan alınabilecek olumsuz haberler yada hukukla işleri olanlar bazı sevimsiz durumlarla karşılaşabilir. Seyahat planları olanlar, yada t-yurtdışı kaynaklı işlerle uğraşanlar bazı aksilikler yaşayabilir, siz yine
de motivasyonunuzu kaybetmeyip akışta kalmalısınız.

"Sitemizde köşe yazarı olarak yazı yazan tüm yazarlarımız yazdıkları yazı ve görüşlerden tamamıyla kendileri sorumludur. Köşe yazarlarının yazılarından dolayı İnternethaber Yayıncılık AŞ. (elmaelma.com) hiçbir şekilde yasal sorumluluk kabul etmemektedir."
Yorumlar