18 Haziran 2018 burç yorumu 11.41'e kadar yeni girişimlerde bulunmayın

18 Haziran 2018 Pazartesi günü burç yorumu. Ay, Başak burcuna 11.41'de geçecek. Bu saatten önce yeni girişimlerde bulunmayın.

Funda Karavit Sağışman

18:06:2018 Ay Aslan Burcunda ve sabahın erken saatleri Güneşle altmışlık açı yapıp, saat 06:26 da boşluğa girecek ve 11: 41 de Başak Burcuna geçiş yapacak. Ayın Başak burcuna geçiş yapacağı saate kadar yeni girişimlerde bulunmamanızı tavsiye ederim fakat yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ay saat 14:19 da Uranüs ile üçgen açıya gidecek, ani, beklenmedik, olumlu , sürprizleri hayatımıza taşıyacak. Özellikle iş ve maddi konularla ilgili şaşırtıcı gelişmeler ve fırsatlar yaşayabiliriz. Bu saatlerde sürprizlere hazır olun. Yeni girişimler için yol açabilir, öğleden sonra devreye girecek Ay Satürn üçgeniyle , özellikle olgun kişilerden alacağımız destekle, işlerimizi kalıcı ve sağlam duruma getirebileceğiz.. Ay’ın yöneticisi Merkür ün Yengeç burcunda oluşunu düşünürsek, aile büyüklerinden göreceğimiz destek ve olumlu görüşmeler de faydalı olacaktır. Bu açı, alacağımız sorumlulukları tamamlamak için bizi kararlı ve çalışkan bir ruh hali verirken, aynı zamanda olaylara bakış açımızı olgun hale getirecektir. Satürn yaşlı , öğretici ve olgun bir enerji olduğu için ruh halimizi biraz karamsarlığa dönüştürebilir. Gün genelini şöyle bir toparlarsak , önemli girişimler için öğlen ve sonrasını değerlendirmekte , fayda var.
Keyifle ve Aşkla kalın. FS

"Sitemizde köşe yazarı olarak yazı yazan tüm yazarlarımız yazdıkları yazı ve görüşlerden tamamıyla kendileri sorumludur. Köşe yazarlarının yazılarından dolayı İnternethaber Yayıncılık AŞ. (elmaelma.com) hiçbir şekilde yasal sorumluluk kabul etmemektedir."
Yorumlar