21 Ekim Pazar 2018 günlük burç yorumları karar verirken bu saati bekleyin!

Günlük burç yorumları 21 Ekim Pazar 2018. 12.30'a dikkat! Hayatınızla ilgili alacağınız önemli kararları bu saate saklayın!

Funda Karavit Sağışman

Ay Balık burcunda, balık burcunun verdiği duygusallık,rahatlık ve empati dolu bir gün bizleri bekliyor olacak.Bazı zaman gülecek, bazı zaman hüzünlenecek gereksiz gözyaşları içinde bulabileceğiz kendimizi.Bugün enerjiler rahat ayın açıları olumlu. Güne Ay’ın Merkür'ün olumlu açısıyla başlayacağız. İletişim, ve görüşmeler için oldukça rahat geçecektir. Sevdiklerimizle birlikte
vakit geçirmek, organizasyonlar yapmak yada bunun için fırsatlar yaratmak için kullanabiliriz.

Ay daha sonra 12: 30 da Plüton ile olumlu açıya gidiyor, önemli kişilerden destek almak, güçlü hissetmek için çok önemli. Kendimizi daha güçlü ve emin hissedebileceğiz. Önemli kararlarımızı bu saatlerde alabiliriz.
Akşam ise Ayın Jüpiter ile olan uyumu şans ve fırsatları beraberinde getirecek, maddi manevi keyfimiz yerine gelecektir. Enerji çalışmaları,meditasyonla geçirebilir, manevi olarak oldukça iyi hissedebilirsiniz.

Koç ve Yükselen Koçlar: Sevgili Koçlar, hislerinize güvenmeniz gerek bir gündesiniz. Sağlık sorunları olanlar rahat atlatabilecekler. Fakat dinlenmenizde fayda var. Maddi olarak da önemli fırsatlar yakalayabileceklerdir.

Boğa ve Yükselen Boğalar: Sevgili Boğalar, sosyal hayatınız hareketli geçebilir, sevdiklerinizle birlikte katılacağınız organizasyonlar, arkadaş ortamları az da olsa rahatlamanızı sağlayabilir. Günü rahat ve duygusal geçirmenizi sağlayacaktır.

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler, işiniz kariyeriniz ve hayallerinizle ilgili plan ve program yapabilir, beklediğiniz, önemli gelişmenin haberini alabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili sorunlar varsa ihmal etmemelisiniz. İletişime her ne olursa olsun dikkat etmelisiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Sevgili Yengeçler, akrabalarınızla vakit geçirebilir, çocukları olanlar onların gönlünü yapabilirler. Ödemelerle ilgili bazı sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. Bugün bunları düşünmeyip günün keyfini çıkarmalı, sevdiklerinizle yada çocuklarınızla keyifli vakit geçirmelisiniz.

Aslan ve Yükselen Aslanlar: Sevgili Aslanlar, maddi konular veya bu konuya yönelik çözümler gündemde olacaktır sizler için. İçinde bulunduğunuz ruh hali karmaşık ve kayıp hissediyor olabilir ama buna kulak asmayıp, günü huzurla tamamlayabilirsiniz, yakın çevrenizin oldukça desteğini görecek, ailenizden önemli kişilerden beklediğiniz haberleri aşabileceksiniz.

Başak ve Yükselen Başaklar: Sevgili Başaklar, iletişime dikkat etmeniz gereken günlerdesiniz, fakat alacağınız haberler, birlikte vakit geçireceğiniz kişiler sizleri sorunlarınızı unutturacaktır. Sevdiğiniz kişiyle geçireceğiniz vakitler, birlikte alacağınız kararlar kendiniz güçlü hissettirecektir.

Terazi ve Yükselen Teraziler: Sevgili Teraziler, günlük rutin işlerinizi rahatlıkla halledebileceğiniz bir gün olacaktır. Maddi konularla ilgili olumlu gelişmeler, biraz da olsa keyfinizi yerine getirecektir. Uzun zamandır görmediğiniz kişileri görebilir, keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrepler: Sevgili Akrepler, sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirmek için harika bir gün olacaktır. Yapacağınız organizasyonlar, çocuklarınızla geçireceğiniz vakitler sevindirecek. Aşka hayatınızla ilgili olumlu bir gün geçirebileceksiniz. Yalnız iletişime dikkat,kırıcı olmaktan kaçınmalısınız.

Yay ve Yükselen Yaylar: Sevgili Yaylar, ailenizle, aile büyüklerinizle huzur dolu bir gün sizleri bekliyor olacak, maddi konularla ilgili daha rahatlayacak ve güvende hissedeceksiniz kendinizi. Yalnız konuşmalarınıza biraz dikkat etmeli kırıcı boyutlara getirmemelisiniz. Kırdığınız kalpleri onarabilir, daha rahat hissedebilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar: Sevgili Oğlaklar, maddi düşünceler içinde kendiniz sıkıntıya sokmayın. Bugün keyifli bir gün yakın evreniz ve dostlarınızla tadını çıkarmaya bakın. Ağır sorumluluklar altında hissedebilirsiniz, bunların karşılığını alabileceksiniz. Yalnız kırıcı olamamaya çalışın.

Kova ve Yükselen Kovalar: Sevgili Kovalar, günleriniz koşuşturmalı, biraz da gergin geçiyor olabilir, maddi konularla ilgili olumlu gelişmeler keyfinizi yerine getirecektir. Kariyerinizle, ilgili alacağınız önemli kararlarla, rahatlayacak, günün keyfini çıkartacaksınız. Sevdiğiniz kişiden alacağınız huzur günü rahat geçirmenizi sağlayacaktır.

Balık ve Yükselen Balıklar: Sevgili Balıklar, huzurlu ve rahat bir gün geçireceksiniz, olumsuz günü geride bırakıp, sevdiklerinizle birlikte yapacağınız organizasyonlar günü rahat geçirmenizi sağlayacaktır. Yalnız olaylara çok fazla empati kurmamalısınız. Maddi olarak alacağınız önemli haberler veya destekler keyfinizi yerine getirecektir.

"Sitemizde köşe yazarı olarak yazı yazan tüm yazarlarımız yazdıkları yazı ve görüşlerden tamamıyla kendileri sorumludur. Köşe yazarlarının yazılarından dolayı İnternethaber Yayıncılık AŞ. (elmaelma.com) hiçbir şekilde yasal sorumluluk kabul etmemektedir."
Yorumlar