22 Ekim 2018 Pazartesi günlük burç yorumları Ay Balık burcundan Koç burcuna geçiyor!

22 Ekim 2018 Pazartesi günlük burç yorumları. Gün içerisinde enerjinizi dolu dolu geçirebilir, motivasyonunuzu yüksek tutmaya özen gösterin!

Funda Karavit Sağışman

Ay Balık Burcunda, sabah 09:58 de boşluktan çıkıp Koç Burcuna geçiş yapacak, bu
saatlerde bir çok konu askıda kalabilir. Önemli görüşme ve işlerinizi bu saatlerden sonraya bırakmanızda fayda olacaktır. Ay’ın Koç burcuna geçmesiyle daha hızlı ve enerji dolu bir hava esecek, biraz baş ağrılarıyla uğraşmak durumunda kalabileceğiz. Bu saatlerde enerjimiz ve motivasyonumu yüksek olduğu için günü de bu şekilde geçirme isteğiyle iletişimde de kendimizi güçlü hissedeceğiz, bir çok konuda cesaretli davranma potansiyeli bulabileceğiz.

Merkür ve Plüton'un olumlu açısı, gün geneli güçlü bir iletişim kurmamıza, kendimizden emin olmamıza, sözlerimizle karşı tarafı, ikna edebilme potansiyelimizi yaratmamıza, destek olacaktır. Ticaret ve anlaşmalar içinde oldukça destekleyici bir açıdır. Ay akşam saatleri Satürn ile kare oluşturacak, bazı kısıtlamalar veya engellenmeler yaşayabilecek, enerjimizin düşmesine neden olabilecek durumlarla karşılaşmamıza sebep olabilecektir.

Koç ve Yükselen Koçlar: Sevgili Koçlar, bugün enerjiniz ve motivasyonunuz yüksek olacak, baş ağrılarına dikkat etmelisiniz. Maddi konulara dikkat etmeniz gereken günler, ani gelişen durumlar dengenizi bozabilir. Üst konumdaki kişilerle sorunlarınızı büyütmemenizde fayda olacaktır.

Boğa ve Yükselen Boğalar: Sevgili Boğalar, bilinçaltınızda sizi rahatsız eden konular olabilir, özelikle iç dünyanızda kadın figürlerle ilgili hissettiğiniz sorunlarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Partnerinizle aranızda alacağız yeni kararlar gün içinde rahatlatacaktır.

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler, bugün sosyal hayatınız oldukça hareketli geçecek, gün boyu koşuşturmalarınız olacaktır. Fakat onlardan gelecek sorunlarda canınızı sıkabilir, yanınızda çalışanlar var ise onlardan destek, sağlığınızla ilgili sorunlar varsa olumlu e gelişmeler olacaktır.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Sevgili Yengeçler, kariyer hayatınızla ilgili hareketli bir gün olacaktır, yalnız üstünüzle ilgili konularda bazı gerginlikler, annenizin sorunları var ise uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Baş ağrılarına dikkat.

Aslan ve Yükselen Aslanlar: Sevgili Aslanlar, seyahat planları var ise hızlanacak, hayatınızdaki önemli kararlara ilgili harekete geçebileceksiniz. Yakın çevreniz, akrabalarınızla ilgili konularda gündemde olacak, onların sorunlarının çözümü için bazı görüşmeler yapabilirsiniz. İşlerinizle ilgili olumlu gelişmeler olacak, önemli haberler alabileceksiniz.

Başak ve Yükselen Başaklar: Sevgili Başaklar, bugün ödemeler, borçlar, krediler gündeminizde olacak, gün kendinden emim olarak geçse de akşam saatleri bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Kendinizden emin tavırlarınızla iletişime geçerseniz, konuları yoluna sokabileceksiniz.

Terazi ve Yükselen Teraziler: Sevgili Teraziler, ikili ilişkiler, ortaklıklar veya süren davalarınızla ilgili konular gündemde olacaktır. Maddi konularla ilgili olumlu gelişmeler görüşmeler keyfinizi yerine getirecektir. Yine de akşam saatlerine dikkat edin motivasyonunuzu düşürebilecek konular yaşanabilir.

Akrep ve Yükselen Akrepler: Sevgili Akrepler, günlük işleriniz halletmek için gerekli enerjiyi bugün kendiniz de bulabileceksiniz. İkili ilişkilerinizle ilgili ani gelişen olaylara dikkat etmelisiniz. Sağlığınızla ilgili konular var ise bunlar yoluna girecek, yakın çevrenizden göreceğiniz destek ya da alacağınız önemli haberler günü içinde keyfinizi yerine getirecektir.

Yay ve Yükselen Yaylar: Sevgili Yaylar, bugün içinizde biriktirdiğiniz yada daha önce karar verip uygulamaya geçmediğiniz konular hakkında bir çözüme gideceksiniz. Çocuklarınız var ise onlarla ilgili konular yada organizasyonlarla ilgili konular hareketli geçecek, Hobileriniz var ise o konularla ilgili faaliyete geçebileceksiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar: Sevgili Oğlaklar, aile büyüklerinizle ilgili konular gündemde olacaktır. Sosyal çevreniz yada arkadaşlarınızın desteği veya birlikte alabileceğiniz bazı kararlar rahatlamanıza yol açabilir, yeni seyahat planları, gündemde olacaktır. Maddi konularla ilgili telaşınız var ise bir kenara bırakmalısınız, önemli destekler gündemde olacaktır.

Kova ve Yükselen Kovalar: Sevgili Kovalar, gününüz oldukça hareketli ve iletişimi yüksek geçebilir, alacağınız yeni kararları uygulamaya koyabilirsiniz. Yakın dostlarınızla ilgili bazı konular iç dünyanızda canınızı sıksa da kariyer iş konularıyla ilgili önemli gelişmeler keyfinizi yerine getirecektir.

Balık ve Yükselen Balıklar: Sevgili Balıklar, maddi konular yada yeni aldığınız eşyalar var ise onların düzeni ile ilgili konular bugün sizleri meşgul edecek. Yakın çevrenizin desteği ile önemli sorunların üstesinden gelebileceksiniz. Yalnız bazı dostlarınızla ilgili alacağınız haberler keyfinizi kaçırabilir, kardeşlerle ilgili ani gelişen konularda gündemde olacaktır.

"Sitemizde köşe yazarı olarak yazı yazan tüm yazarlarımız yazdıkları yazı ve görüşlerden tamamıyla kendileri sorumludur. Köşe yazarlarının yazılarından dolayı İnternethaber Yayıncılık AŞ. (elmaelma.com) hiçbir şekilde yasal sorumluluk kabul etmemektedir."
Yorumlar