23 Şubat 2018 burç yorumları Ay bugün İkizler burcunda neler etkilenecek?

23 Şubat 2018 günlük burç yorumlarına göre Ay bugün İkizler burcunda. Peki Ay İkizler burcuna geçince hayatımızda neleri etkileyecek?

Funda Karavit Sağışman

Ay İkizlerdeyken, merak, bilgi  ve iletişim ön planda olacaktır. Bilgiyi toplamak ve yaymak eğilimi artacaktır.  Okumak, öğrenmek , iletmek temel prensip olacaktır. Kişiler daha çok yüzeysel bilgilerden hoşlanır. Ve bu yüzden bu dönemde dedikodu  yapmak ve yaymak ,yada gereksiz merak ilgi çekici olacaktır .Flörtözlük, artacak, karasızlık ve değişkenlik yön bulmamızda zorluk çıkaracaktır. Üst solunum yollarıyla ilgili rahatsızlıklar , sinirsel gerginlikler, görülebilir.

Bugün Ayın sabah ve öğlen saatleri Güneş'le olan karesi, üst kademedeki kişilerle aramızda sorunlara neden olabilir, gereksiz hassasiyet ve alınganlıklardan kaçınmalısınız. İkili her türlü görüşmelerde beklenmedik gerginlikler can sıkıntısı yaratabilir. Daha sonra Ay’ın Merkür ile yapacağı kare, iletişimle ilgili sorunları arttırabilir, Ayın değişken ruhu, bugüne hakim olduğu için, karasızlıklar ve kafa karışıklıkları, bazı konuların aksamasına da sebep olacaktır. Trafikte dikkat etmekte fayda var. Skandal haberler, duyabiliriz.. Ayrıca balık burcunda bu kadar gezegenin olması bizi daha fazla alıngan ve hassaslaştıracaktır.

Kısacası gün geneli, gergin olacaktır. İkili ilişkilerde daha dikkatli ve sakin olmamız gereken bir gün bizleri bekliyor olacaktır.

"Sitemizde köşe yazarı olarak yazı yazan tüm yazarlarımız yazdıkları yazı ve görüşlerden tamamıyla kendileri sorumludur. Köşe yazarlarının yazılarından dolayı İnternethaber Yayıncılık AŞ. (elmaelma.com) hiçbir şekilde yasal sorumluluk kabul etmemektedir."
Yorumlar