30 Ekim 2018 günlük burç yorumları duygusal ve ailevi duygular ön planda!

30 Ekim 2018 salı günlük burç yorumları! Ay bugün Yengeç burcunda, özellikle duygusal ve ailevi konulardaki özelliğiniz ağır basıyor.

Funda Karavit Sağışman

Ay Yengeç Burcunda, duygusal ve ailevi temaların ön planda olduğu konular gündemde olacaktır. Evimiz, ailemiz ya da annemizle ilgili bazı değişimler, bugün bizi meşgul edebilir, ya da duygusal bağlarımız, geçmiş ve aidiyet duygusunu ve bu konularla ilgili sorunları halletme yoluna gidebiliriz. Sabah ve öğlen saatleri Ay’ın, Plüton ile olan karesi duygusal krizler, takıntılar ve güç gösterilerine neden olabilir. İçinden çıkamadığımız ailevi problemler, anneniz yada çocuklarınızla ilgili
sorunlar var ise daha da karmaşık hale gelebilir. Bazı kadın figürlerle sorun yaşayabiliriz. Gereksiz güç gösterilerine girebiliriz.

Öğlen ve sonrası Jüpiter ve Merkür etkisi devrede olacak ve daha rahatlamış hissedebileceğiz. Önemli görüşmeler ve anlaşmalar için bu vakitler değerlendirilebilir, şans ve bereket kısmetimizi de arttıracaktır. Su enerjisi, manevi olarak bulunacağımız çalışmaların da, geri dönüşümünü sağlayacaktır. Ayrıca gökyüzünde Venüs, ile Uranüs ün karşıtlığı devreye girdi. İlişkilerde beklenmedik gelişmelere, ani şok edici ayrılıklara, maddi olarak bazı zorlanmalara, neden olabilir. Sakin olmakta, ani çıkışlar yapmamakta, maddi olarak da büyük borç yükünün altına girmemekte fayda olacaktır.

Koç ve Yükselen Koçlar: Sevgili Koçlar, ailevi temalar, annenizle ilgili konular yada eviniz veya dekorasyon gibi konuların gündemde olacağı bir gün yaşayabilirsiniz. Gün gergin gibi görünse de, gerekli pozitif enerjiye öğleden sonra kavuşacaksınız. Maddi konularla ilgili beklenmedik sorunlara da dikkat etmekte fayda var. Kontrollü olursanız problemleri aşabileceksiniz.

Boğa ve Yükselen Boğalar: Sevgili Boğalar, ikili ilişkilerinizle ilgili beklenmedik krizlere dikkat etmekte fayda var. İletişime dikkat etmeniz gereken bir gün olabilir sizler için. Güçlü ve agresif konuşmalar gerginlik yaratabilir veya ticaret alım satım ve kısa seyahat planlarınız var ise bazı aksilikler çıkarabilir. Öğlen ve sonrası keyfiniz yerine gelecek. Önemli görüşmeler ve bağlantılar sayesinde amaçlarınıza
ulaşabileceksiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler, maddi konulara biraz dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz, sabah saatleri bazı aksilikler yaşayabilirsiniz fakat, öğlen ve sonrası beklediğiniz imkanlara ulaşabileceksiniz. İşiniz yada yanınızda çalışanlar var ise bunlarla ilgili de bazı beklenmedik aksilikler koşuşturmalar yorucu olacaktır. Bu yüzden sağlık problemlerine dikkat etmekte fayda olacaktır.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Sevgili Yengeçler, bugün ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken bir gün olacaktır. Partneriniz yada hayat arkadaşınızla gireceğiniz güç gösterileri veya kıskançlıklar yada baskılar beklenmedik krizleri de beraberinde getirebilir. Önemli görüşmelerinizi öğlen ve sonrasına bırakmakta fayda olacaktır. Yapacağınız organizasyonlarla ilgili dikkat etmeniz gereken bir süreç çocukları olanlar onlarla ilgili konuları, yarım kalmış sorunları çözümleme yoluna gideceklerdir.

Aslan ve Yükselen Aslanlar: Sevgili Asanlar, işinizle ve sağlığınızla ilgili bazı krizler saba h saatleri sorun çıkarabilir. Eviniz yuvanı yada aile büyüklerinizle ilgili krizleri çözümlemek durumunda kalabilirsiniz. Bazı yer değişimleri yada planlar yapıyor olabilirsiniz fakat henüz karar vermek için erken sayılabilir. İç huzursuzluklarına bir kenara bırakmalısınız. Öğlen ve sonrası konular çözüme ulaşacaktır.

Başak ve Yükselen Başaklar: Sevgili Başaklar, bulunduğunuz ortam içinde bazı krizler yaşanabilir arkadaşlarınızın yada sosyal çevrenizin sorunları sizlere de yansıyabilir, yer değiştirmek ortam değiştirmek isteyebilirsiniz. Kardeşlerle ilgili beklenmedik krizler ve ani alacağınız bazı haberler keyif kaçırıcı olabilir. Kısa seyahat planları iyi gelebilir yada önemli anlaşmalar yada yakın dostların
desteği keyfiniz yerine getirebilir.

Terazi ve Yükselen Teraziler: Sevgili Teraziler, işinizle yada üst konumuzdaki kişilerle bazı sorunlar yaşayabilir hunları çözümlemeye çalışabilirsiniz, yaşadığınız aksilikler için çok fazla üzülmeyin akşam saatleri çözüme ulaştırabileceksiniz. Maddi konulara ise biraz dikkat, ani gelişen sorunlar canınızı sıkabilir. Bütçenizi bir düzen içine koyabilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrepler: Sevgili Akrepler, seyahatler veya uzak akrabalarla ilgili konular gündemde olabilir, yer değiştirme taşınma konularını tekrar gözden geçirebileceğiniz bir süreç içindesiniz. İkili ilişkilerinizle ilgili, ani gelişebilecek olaylar ve bu konuya getirilebilecek yeni düzen gündemde olacaktır.

Yay ve Yükselen Yaylar: Sevgili Yaylar, ödemler, borçlar, krediler veya başkalarının kaynakları ile ilgili sorunlar gündemde olacaktır. Maddi krizler veya alacaklarınızın geri gelmemesi yüzünden bazı krizler yaşansa da Gün içinde çözüme ulaşılabilecektir.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar: Sevgili Oğlaklar, ailevi konular eviniz, yuvanız yada anneliğinizle yada annenizle ilgili sorunlar gündemde olacaktır. Bu konu partnerinizle ilgili de sorunları da tetikleyebilir. Güç çekişmelerine girmemekte fayda olacaktır. Akşam saatleri keyifli haberler, ve iletişimin kolay akması bu duruma bir çözüm getirebilir.

Kova ve Yükselen Kovalar: Sevgili Kovalar, sağlık sorunları yada, gün içinde yaşamak durumunda kaldığınız koşuşturmalar, yorucu olacaktır. Yanınızda çalışan kişiler var ise onların sorunlarını çözmek yada ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Üst konum yada otorite figürleriyle ilgili yaşayabileceğiniz beklenmedik sürprizler, bazı değişimleri de beraberinde getirebilir.

Balık ve Yükselen Balıklar: Sevgili Balıklar, aşk hayatınız yada yaptığınız bazı organizasyonlar yada çocuklarınızla ilgili sorunlar gündemde olacaktır .Konuyu çözümlemek ve yeni arayışlara girmek durumunda kalabilirsiniz. Uzak akrabalarınız yada hayat amaçlarınız yada varsa hukuki sorunlarınızla
ilgili beklenmedik gelişmeler, sürprizle gün içinde kafanızı karıştırabilir.

"Sitemizde köşe yazarı olarak yazı yazan tüm yazarlarımız yazdıkları yazı ve görüşlerden tamamıyla kendileri sorumludur. Köşe yazarlarının yazılarından dolayı İnternethaber Yayıncılık AŞ. (elmaelma.com) hiçbir şekilde yasal sorumluluk kabul etmemektedir."
Yorumlar