7 Kasım Çarşamba 2018 günlük burç yorumları Akrep burcu Yeni Ay'a geçiyor!

7 Kasım Çarşamba 2018 günlük burç yorumları. Akrep burcu Yeni Ay'a geçiyor! Artık geçmişe sünger çekip yeni bir sayfa açmak için harika bir gün!

Funda Karavit Sağışman

Bugün 19:02 Akrep Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Bu saate kadar Ay, kapanma fazında olduğu için, yarım kalan işlerinizi tamamlamakta fayda var. Yeni girişimler için Ay’ın, hilal fazını takip değerlendirmelisiniz. Akrep Suyun Buz halidir. Derin ve dönüştürücü. Bu Yeni Ay ve Jüpiter Yay geçişle yeni bir dönüşüm enerjisi hepimizi kaplamış olacak. Yeni bir sayfa açma zamanı, bu zaman. Ayın ilk Plüton, Güneşinde Neptün ile olan kontağını düşünürsek, boyut atlatacak bir değişim olacaktır. Akrep yeni yapılanacağımız süreçte kararlı olmamızı sağlayacak, Plüton ile yıkıp yeniden yapılandıracak. Neptün ile vizyonumuzu geliştireceğiz. Hayallerimize kavuşmak adına bir adım daha öne gitmek, pek de kolay bir süreç olmayacaktır.

Su grubunun bu kadar yoğun olması da hayli duygusal bir döneme işaret etmektedir. Yeni Ay yenilikleri getirir. Hayatımızın bu on günlük döneminde yeni başlangıçlar yapmamız ve harekete geçmemiz hızlanacaktır. Ay Akrep, Güneş Akrep, cinsel sorunlar, cinsel sorunlara bağlı hastalıklar veya tutkulu ilişkilerle ilgili
sorunlar, takıntılar, bu dönem gözlemlenebilir. Sanat camiasında birisiyle ilgili yeni bir gelişme özellikle skandal bir gelişme yada vefat duyulabilir. Akrep sekizinci evin yöneticisi olarak maddi manevi ve ruhsal konularda yeni bir başlangıç ve yapılanma sağlayabilir, problemlerimiz için maneviyata dönüş, maddi sorunlar için kaynak bulma, bu haftalar önemli olacaktır.

Neptün hayal gücünüzü aktif hale getireceği için, yaratıcılığınızı kullanmanız açsından destek olacak, Plüton ise güç verecektir. Venüs bu süreçte Retro ve Marsla olan açısı ilişkilerde heyecan ve hareketliliği sağlayabilir, yeniden yapılandırmak için bir kez daha destek olabilir fakat, Retro olduğu için aldatabilir de. Bu yüzden bu dönemlere dikkat etmekte fayda var. Özellikle bitmiş ve yeniden başlamış ilişkiler de beklenmedik sorunlar çıkabilir. Gizli saklı ilişki içinde bulunanlar yada kaçamaklar sorun çıkartabilir. Bu dönem içimize dönmek, şifalanmak ve arınmak en önemlisi takıntılarımızdan kurtulup affetmek rahatlatıcı rol oynayacaktır. Enerji çalışmalarından faydalanmanızı tavsiye ederim.

Koç ve Yükselen Koçlar: Sevgili Koçlar, Bu yeni Ay sizleri maddi konular, başkasının kaynakları ve borçlar ve kredilerle ilgili etkileyecektir. Bu konularla ilgili kemerleri ele alıp yeni bir yapılanma dönemine girmenizde fayda var. İlişkilerinizle ilgili monoton süreç bu aralar hızlanabilir. Amaçlarınızın peşinden gidip yeni bir dönemi başlatacaksınız. Bu sene seyahatlerinizde oldukça çok olacak.

Boğa ve Yükselen Boğalar: Sevgili Boğalar, ilişkiniz ile ilgili yeni bir yapılanma sürecine gireceksiniz, karşınızdaki kişin ruhsal değişimi sizleri de etkileyecektir. Yeni bir ortaklık süreci, sağlığınızla ilgili yeni bir gelişim, işyeriniz ve çalışanlarınız yada kariyerinizle ilgili, yeni bir yapılanma sürecine hazırlıklı olun. Gizli saklı sorunlar var ise ortaya da dökülebilir. Ödemeler, kaynaklar ve ortaklaşa para
konularında şanslı bir dönem sizleri bekliyor olacak.

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili ikizler, Bu dönem sizleri sağlık ve günlük rutin işlerinizle ilgili konularla etkileyecek, işinizle ilgili yeni gelişmelere hazırlıklı olun. Dış görüntünüzle ilgili yeni bir yapılanma sürecine girebilir, birlikteliklerinizle olumlu bir sürece girip ruhsal olarak rahatlayabilirsiniz. Yeni bir aşk yada partnerinizle olumu bir dönem sizleri bekliyor olacak.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Sevgili Yengeçler, Bu Yeni Ay sizleri varsa çocuklarını veya aşkınız ve kendinizi göstereceğiniz hedefler yada ilgileniyorsanız sanatsal faaliyetler yada hobilerle ilgili yeni başlangıçlar sunacaktır. Bu dönem şifalanmak , yapılanmak dış görüntünüzle ilgili yeni bir görüntü kazanmak için harekete geçebilirsiniz. Ev ve aile konularında gündemde olup, kariyeriniz ve ev
hayatınızla ilgili yeni bir yapılanma süreci de sizleri bekliyor olacaktır.

Aslan ve Yükselen Aslanlar: Sevgili Aslanlar, bu yeni Ay, ev aile veya aile büyükleriyle ilgili konular gündemde, ev ve yer değişimleri söz konusu olurken, yuvanızla ilgili hayallerinizin peşinden gitmeni gereken bir dönem. Vazgeçememelisiniz. Çocuklarınız var ise onlarla ilgilide şanslı bir döneme giriş
yapacak yada yeni bir çocuk yapma fırsatı yakalayacaksınız.

Başak ve Yükselen Başaklar: Sevgili Başaklar, Bu Yeni Ay , kardeşler, yakın çevreniz kuzenlerinizle ilgili konularda yeni bir dönemi başlatacak. Yeni bir eğitim ya da yer değiştirme süreci yada taşınma süreci de başlayabilir. İletişim hızlanacak hayatınızda, yeni anlaşma veya sözleşmeler gündemde ise, bu
konularla ilgili yeni bir yapılanma süreci sizleri bekliyor olacak. Bu dönemde yeni bir ev almak yada ev ve aile büyüklerinizin desteğini görmek yada ev değişimi de söz konusu olacaktır.

Terazi ve Yükselen Teraziler: Sevgili Teraziler, bu Yeni Ay sizleri maddi konularla ilgili yeni bir döneme hazırlayacak, ve yeni bir yapılanma sürecine gireceksiniz. Ev ve aile konuları yada yuvanızla ilgili yeni bir dönem, taşınmalar yer değiştirmeler gibi bir süreç sizleri bekliyor olacak. İkili ilişkilerle ilgili keyifli günler sizleri bekliyor olacak, yada yarım kalan ilişkiler kapınızı çalacak .Bazı kuralları da yakıp yeniden başlatacak, prangalarınızdan kurtulmaya çalışacaksınız. Mecburiyetler sıkıcı gelip artık yeni bir kapı aralamaya çalışacaksınız.

Akrep ve Yükselen Akrepler: Sevgili Akrepler, kendinizle ilgili değişim vakti geldi, hem sağlığınız hem fiziki koşullarınız hem de ilişkinizle ilgili yeni bir başlangıç zamanı. Hayatınızdaki ki değişimler ilişkinizde etkileyecek. gizli saklı işleri olanlar dikkat edecek. Çocukları olanlar onların sevinçlerine ortak olacak. Maddi konularla ilgilide olumlu bir süre. Olacaktır. Kazancınızı olumlu dönüştürmek bu
sene size kazandıracaktır.

Yay ve Yükselen Yaylar: Sevgili Yaylar, Bu yeni Ay, sizlerin görmediğiniz ir alanda gerçekleşecek, gizli düşmanlar ortaya çıkacak, hastalıklar hastanelerle ilgili konular varsa yeniden bir gözden geçirme süreci başlayacak Yurtdışıyla ilgili yeni bir organizasyon, seyahat yapılabilecek.. Gizli aşklar, ya da arkanızdan çevrilen konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Sezgilerinize güvenecek, rüyalarınız rehber olacaktır. Uzun zamandır belki kapalısınız kapalı olduğunuz alandan çıkıp hareketli dünyanızı kavuşacaksınız. Bu sene en şanslı seneniz değerlendirin Jüpiter bolluk bereket ve büyüme enerjisiniz sizlere taşıyacaktır.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar: Sevgili Oğlaklar, sosyal hayatınızla ilgili yeni bir gelişmeye hazırlıklı olun, beklenmedik seyahatleri yeni aşklar gündemde olabilir. Çocukları olanlar, onların yeni beklenmedik bir durumuyla karşılaşabilir, yeni bir yapılanma sürecine girebilirler. Ailenizle ilgili kadersel değişimler, yeni başlangıçlar bu bir sene yaşanabilir. Sağlık sorunları olanlar ihmal etmemeli bu dönemi kendisine daha fazla vakit harcayarak geçirmelidir. Maddi konulara da dikkat etmelidirler.

Kova ve Yükselen Kovalar: Sevgili Kovalar, kazalara aksiliklere biraz dikkat etmeniz gereken bir dönem, artık değişim yoğruldunuz değiştiniz dönüştünüz, artık yeni bir dönem başlıyor olacak sizler için. Kayıplarınız olmuş olabilir yada hayalinizde canlandırıp yapamadıklarınız artık onlara ulaşma vakti. Kariyeriniz, statünüz, ilişkilerinizle ilgili yeni bir yapılanma vakti. Değişimleri sizleri daha rahatlatacak belirsizliklerden kurtulacaksınız. Alacağınız yeni kararlarla, hayata başka bir bakış açısıyla yaklaşacaksınız. İş değişikliği yapabilirsiniz. Yada beklediğiniz işinizle ilgili yeni bir habere kavuşabilirsiniz. Yeni bir sosyal hayat sizleri bekliyor olabilir. uzun zamandır dostlara ayırmadığınız vakti ayırabilirsiniz. Aşk hayatınızda yeni bir dönem başlayacaktır.

Balık ve Yükselen Balıklar: Sevgili Balıklar, Bu yeni ay sizleri seyahatler, eğitimler, uzak akrabalardan gelecek haberler, ve yer değiştirmelerle ilgili etkileyecektir. Hedeflerinizle ilgili daha sağlam kararlar alacaksınız. Yurtdışı yolculuklar, yada ticaretle uğraşanlar yeni bir gelişme yaşayacaktır. Eğitim alanlar yeni bir sayfa açacak başarmak adına daha fazla çalışacaktır. İşiniz ve statünüzle ilgili sorunlar artık geride kaldı, artık bir adım daha atlama vakti. Toplumdaki konumuzla ilgili değişimler kendinize olan güveninizi de yerine getirecektir. İkili ilişkilerinizden gelecek destek keyfinizi yerine getirecektir. Aşk hayatınızda önemli bir sıraya oturacaktır.

"Sitemizde köşe yazarı olarak yazı yazan tüm yazarlarımız yazdıkları yazı ve görüşlerden tamamıyla kendileri sorumludur. Köşe yazarlarının yazılarından dolayı İnternethaber Yayıncılık AŞ. (elmaelma.com) hiçbir şekilde yasal sorumluluk kabul etmemektedir."
Yorumlar