9 Temmuz 2018 günlük burç yorumu maddi konular ön planda!

9 Temmuz 2018 günlük burç yorumları. Bugün Ay Boğa burcunda ilerliyor! gün içerisinde maddi konularınız bir tık daha ön planda yer alabilir...

Funda Karavit Sağışman
-A A+

Ay Boğa burcunda ilerliyor, sabah erken saatleri Ayın Plüton'la olan olumlu açısı, kararlı hissettirecek, önemli kadın figürlerden destek görebiliriz. Ay Boğa'da olduğu için maddi konular ön planda olabilir, önemli destekler ya da finansla ilgili planlar kafamızda güne başlamamız normal olacaktır. Ay daha sonra Venüsle kare yapacak, Venüs Aslan'da olduğu için, abartılı ve şağşağlı şeylere gereksiz  para hArcayabilir, maddi konularla iligili beklentilerimiz istediğimiz gibi yürümeyebilir, abartılı davranışlar sergileyebiliriz. Tabii fazla yeme içmeye, fazla para harcamamaya özen gösterin. Poh pohlanmak ihtiyacı, duyacağız. Gün geneli de gökyüzünde Ay bu açıları alırken, metkür, jüpiter kareside devrede olacak. Büyük söz vermemiz gereken, bir zamandayız. Gereksiz riskler almak hem maddi, hem manevi daha sonra başımızı ağrıtabilir. Fazla düşünmek, gereğinden fazla fikir üretmek, yanıltıcı olacaktır. Yalan söylemek, ölçüsüz konuşmak, hatta gereğinden fazla konuşmak gözlemlenebilir, patavatsızlıklara aynı zamanda trafikte davranışlara dikkat edin, sevgiyle kalın.

"Sitemizde köşe yazarı olarak yazı yazan tüm yazarlarımız yazdıkları yazı ve görüşlerden tamamıyla kendileri sorumludur. Köşe yazarlarının yazılarından dolayı İnternethaber Yayıncılık AŞ. (elmaelma.com) hiçbir şekilde yasal sorumluluk kabul etmemektedir."