Günlük burç yorumları 1 Ocak 2018 ve 2018 yılının en şanslı burçları

2018 yılında burçları neler bekliyor? 2018'in en şanslı burçları hangileri? İşte 2018 yılı burçlara genel bakışımız...

Funda Karavit Sağışman
-A A+

Satürn gezegeni bu sene oğlak burcunda , oğlak burcu demek disiplin demek, çalışmak demek düzene sokmak demek. Satürn’ün oğlak burcunda olması sağlam adımlar atmak, şekillendirmek gerektiğini vurgulayacak. Satürn oğlak burcunda finansı düzene sokacak ve ülkemizde de inşaat sektörü ve finans konularını düzene sokacak, kemerleri sıktıracak ve daha çok çalıştıracak. Bizleri yeni bir düzene sokacak..

Açıkçası çok çalışanın kazanacağı bir sene olacak. Bankacılık sistemlerinin yenileceği reform yapacağı bir sene olacak çünkü Uranüs boğa burcuna geçecek yani ekonomi sistemi bir reform yapacak.. Dijital paranın ön planda olacağı sene olacak..

Artık nakit parayı elimizde çok da göremeyeceğiz açıkçası.. Bu sene kısacası hem yapılanacağımız, bazı reformların yapılanacağımız bir sene olacaktır. Tabii bu o kadar kolay olmayacak.. Bizleri bu değişime hazırlayacak, uyum sağlamamız açısından zorlayacaktır. Jüpiter; şansın gezegeni olan gezegenimiz ise akrep burcunda bu sene. Jüpiter akrep burcunda metafizik konulara parmak basacak..

Maneviyatımızın ruhani yönümüzün güçleneceği bir sene olacak. Artık ayaklarımızın yere basacağı,gizli saklı olayların ortaya çıkacağı, aslında daha önceki yaptıklarımızla yüzleşeceğimiz, iç dünyamıza dönmeye çalışıp yüzleşeceğimiz bir dönem olacaktır. Jüpiter’in ve Uranüs’ün karşıtlı olacağı bu sene doğal afetler de yaşanabilir. Yani sağlam insanlar, sağlam binalar, sağlam finans ayakta duracaktır.

Haftanın ve yılın ilk günü burçlara bakalım;

Koç ve Yükselen Koçlar: Süprizlerle gelen yeni yıl gecesinden sonra, yeni yılın ilk günü ,ailesel konuların ön planda olacağı sabahın ardından, biraz o yeni yıl enerjisinden çıkıp duygusal olarak depresiv hissedebileceğimiz, aile üyeleriyle özellikle kadın figürlerle iletişime dikkat etmenin gerektiği, yolculuk veya seyahate çıkacak koçların ise telaş etmemesi ve sakin olmalarını gerektirecek bir gün olabilir. İş görüşmeleri ve yeni işe başlayacak veya işiyle ilgili konularda yeni
yapılanmalar girecek olan koçlarsa, hazırlık yapacak ve bu konunun heyecanıyla bazı düzenlenmelere girişeceklerdir. İlahi destek olacaktır. Maddi kaynaklarla ilgili gelişmeler de yaşayacaklardır.

Boğa ve Yükselen Boğalar: Maddi olarak sürpriz gelişmeler yaşayacak olan boğa burçlarıysa ise ,hem gece manevi duygularla dolup taşacaklar hem de gün içinde yorucu telaşlı bir yolculuğun seyahatin veya iletişimin içinde bulabilirler kendilerini. Oldukça yoğun bir gün yaşayabilirler. maddi konular ön planda olacak. Beklenmedik ödemelere canları sıkılabilir. Ama unutmasınlar ki bu
yıl kazanç onlara gülecek.Ne kadar verirlerse o kadar kazanacaklar. Ailevi ve kardeş temaları ve onların konularıyla ,uğraşmak çözüm yoluna gitmek durumunda kalabilirler, kendilerini duygusal olarak zorunlu halde bulabilirler. Eşlerle ilgili finans durumları da gündem de olabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler: İkizler burcunu ise gün genelinde finans ödeme konuları kafalarını meşgul edebilir. Özellikle eşle ilgili maddi konular atlanmış sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Strese bağlı mide problemleri ortaya çıkabilir. Yanınızda çalışan veya evinizde çalışan kişilerle ilgili olumlu durumlar ve destek görebilirsiniz. Maddi manevi duygular arasında gelgitlerin düşüncelerin etkisinde kararlar alma aşamasında olacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Yengeçler ise ikili ilişkiler ve eşle ilgili konularda iletişime dikkat etmeli .Eşle bazı kişisel sorunlar abartılı tavırlar veya eşin problemleri yüzünden kendilerini huzursuz hissedebilirler. Buna bağlı bazı sindirim sorunları yaşayabilir. Dinlenmeleri gerekebilir. Kendilerini yorgun hissedebilirler. Çocuklarıyla keyifli bir gün geçirebilirler. Finansla ilgili bir kriz varsa çözümleme yoluna gideceklerdir. Yeni yılın ilk günü kesin karalar
almak için duygularının etkisi altında kalacaklar. Anneleriyle ilgili
konular gündemde olacaktır.

Aslan ve Yükselen Aslanlar: Bazı aslan burçları gizli saklı olaylar ve arka planda gizli işlerle uğraşan kişilerle ilgili haberler alabilir veya bu konuyu biliyorlarsa, bazı kararlar alabilirler .Hastaneler, eş veya anneleriyle ilgili sağlık sorunlarıyla uğraşabilirler. Kendilerini bugün biraz mutsuz yalnız hissetseler de o aslan enerjisi ve canlılığı iş başında olacaktır .Yeni ev ve aile konuları bugün gündemde veya düşüncelerinde olabilir. Kardeşler ve yer değiştirme bugün görüşülen konular arasında olacaktır. Bekledikleri maddi destek haberi rahatlamalarına neden olacaktır. Dostları ve arkadaşlarından da bekledikleri destek ve yardımı görebilirler.

Başak ve Yükselen Başaklar: Başaklar, ilahi koruma size destek olacak bugünler. Seyahat düşünen başaklar, bu konuyla ilgili karar almanın tam da vaktidir. Gitmek veya kalmak arasında kalabilirsiniz. Olumsuz haberler biraz can sıkıcı olabilir. Dikkat.. İşle ilgili yeni başlangıçlar yapmak veya karalar almak size çok iyi
gelecek ve bu konuda oldukça şanslı görünüyorsunuz. Kardeşler ve yakın çevreniz olumlu etkisini görebilirsiniz. Otorite figürleriyle bazı abartılı durumlar yaşayabilirsiniz.. yoğun günler kapıda..

Terazi ve Yükselen Teraziler: İşle ilgili konular gündemde. Sürpriz haberler almış olabilir, ve yeni karalar almanın duygusal etkisinde hissedebilirsiniz. Eşinizle bazı kararlar alabilirsiniz.Yeni ev alma taşınma bu konuları gündemde olabilir. Maddi açıdan şanslı bir dönemdesiniz fakat harcamalara da dikkat edin. Mali bir portre
çıkarmak duygusal dünyanızı keyifsiz hale getirebilir. Başkalarının kaynaklarını veya kredi kullanılabilir. Veya bu konularla ilgili karalar alınabilir.

Akrep ve Yükselen Akrepler: Akrepler bu sene şanslı bir yıldalar. Bugün kardeşlerle ilgili konular gündeminizde olabilir. yeni bir eğitim veya aldığınız eğitimle ilgili bazı karalar netleşmeler gündemde olabilirler. Kardeş ve yakın çevre akrabalarla ilgili haberler bu konularla ilgili haberler bilmediğiniz konuların haberini alabilirsiniz. Kısa gezinmeler seyahatler yorgunluğunuzu arttıracaktır. Dinlenme günü sizin için.

Yaylar ve Yükselen Yaylar: Yaylar bugünler çok hızlı .Satürn yay burcundan çıktı ve rahatladılar. Artık aldıkları yeni karalarla hızla ilerleyebilirler.Yılın ilk günü eşle maddi karalar alabilir. Bu konun tartışması içine girebilirler. Özellikle aile ve ev konuları belki taşınma konuları gündemde olabilir. Yeni ev almak yeni bir yere taşınmak yada evlerinin içindeki tadilat konuları ve bunun masraflarıyla ilgili
konular gündemde olabilir. Çocuklarının hayatları hızlanacak ve onlarla ilgili konularda gündemde olacaktır. Bekar yaylarsa yeni aşk peşine düşecek heyecanları artacaktır. Beklenmedik maddi destek sevindirecektir.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar: Satürn oğlak burcunda seyahatine başladı. Oğlaklar bu üç yıllık dönemde sorumluluk alacak daha çok çalışacak maddi manevi yeniden yapılanacaktır. Yeni yılın ilk gününde eşle ilgili duygusal gelgitler, anne figürlerinin sorunları, ortaklarla ilgili finans durumları ödemeler gündemde olacaktır. Yada bunlarla ilgili plan program yapma günü .Biraz mutsuz hissedebilir. Beklediğimiz duygusal beklenti yi yakalayamayabiliriz. Karşı tarafın finansal beklentilerini abartılı bulabilir bu durum canınızı sıkabilir. İş
konularında şanslı olacak. Alerjik reaksiyonlar olabilir. Arkadaşlarınızla
güzel bir gün geçirebilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kovalar: İşle ilgili güzel gelişmeler yaşayacak kovalar. Sosyal çevre ve arkadaşlarla güzel bir gün geçirebilirler. Sağlıkla ilgili sorunlar biraz can sıkıcı olsa da çabuk atlatılacaktır. Yoğun koşuşturmalı bir gün olabilir. Yanınızda çalışanlarla ilgili bazı sorunlu haberleralabilirsiniz. Kısa gezintiler veya seyahatler
gündemde olabilir.

Balık ve Yükselen Balıklar: Balıklar için duygusal keyifli bir gün olabilir. Çocuklarınızla ilgili konularda bazı sorunlar olabilir ama bu konular netleşme yoluna girecek belki ailece bu konular görüşülecektir. Yeni bir aşkınız varsa belki sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Maddi olarak kazançlı bir gün olabilir. Beklediğiniz maddi destek sürpriz bir şekilde elinize geçebilir. Krediler hukuki meseleler çözümlenecek veya bu konularla ilgili karalar alacaksınız. Biraz yorgun hissedebilirsiniz.

Bu içeriğe yorum yapın

0 Yorum