Koç burcu 2019 iş para kariyer yorumu

Koç burcu 2019 iş para kariyer yorumu 2019'da Koçlar için parlak günleri müjdeliyor. 2019 Koç para iş ve kariyer yorumuna göre yılın ilk aylarında sabırlı olun.

Koç burcu 2019 iş para kariyer yorumu

Koç burcu bu sene yurt dışı bağlantılı işleriniz, ticari oluşumlarınız, sizi daha az tanıyan insanlarla yapacağınız iş birlikleri, medya alanlarınızdaki güzel oluşumlar kariyerinizde istediğiniz açılımları sağlayabilir sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Uranüs 6 Mart'ta para alanınıza geçiyor. Bu dönem sonrasında paraya bakış açınız değişebilir, ani kazançlar yakalayabilir ama aynı zamanda ani para çıkışları da yaşayabilirsiniz. Hiç beklenmedik yerlerden elinize para geçebilir. Para tutma ve paraya sahip olma konusunda esnek davranırsanız, değişimlerden çok olumlu şekilde etkileneceksiniz. Hobi olarak başlayan ana işinizin dışında uğraşılarınızdan, çevrenizden, takım çalışmalarından para kazanmanız mümkün.

Nisan başı doğumlu bir Koç'sanız (1-10 Nisan) yılın ilk aylarından itibaren Satürn'den alacağınız ter açılarla hayatın sizi desteklemediğini düşünebilir, bazı işlerinizde sorunlar ve sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Otorite figürleriyle anlaşmanız kolay olmayacak. Bu dönemde sorumluluklar size ağır yüks olarak görünebilir ve siz de bu sorumluluklardan kaçmak isteyebilirsiniz. 

Sevgili Koçlar, yeni yıla Mars'ın sizin burcuunaz geçişiyle başlayacaksınız. Hareketlenecek, silkelenecek, sizi yoran konuları geride bırakacaksınız. Hızlı bir dönem başlıyor. Sorumluluklarınız omuzlarınızda, hem toplumsal konularda, hem de iş alanlarınızda artan bir ivmeyle disipline olmanız gerekecek. Çalışanın elması kızarır misali zorlansanız bile disiplinden, organize olmaktan uzak durmayın. Bu ay sizin için önemli.

5 Ocak itibariyle kariyer ve iş alanlarınızda daha planlı ve pratik yönleriniz öne çıkabilir. Konuşmalarınızı arttırırken, iş dünyasına fikirlerinizde değer katabilirsiniz. 

6 Ocak'ta oluşan parçalı Güneş Tutulması, kariyerinizde ve iş alanlarınızda hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. İşinizi büyütebilir, hayal ettiklerinizi gerçekleştirebilir, güçlü insanlardan verimli sonuçlar alabilirsiniz. İş dünyasına yeni giren biriyseniz işi kurallarına göre oynamayı öğreneceksiniz. İşinizi ileri seviyelere taşımayı istiyorsanız, çok çalışarak, uğraşarak, dönüşerek bu istekleri verimli bir hale sokmanız söz konusu. Eğer karşınıza gelen fırsatları yakalarsanız büyük bir tatmin sağlayabilirsiniz. 

7 Ocak'tan sonra ekim ayından beri uğraştığınız parasal meseleleri bir kenara bırakacak, girişimci ve çoşkulu yapınızla seyahat etmeye ve yeni insanlarla tanışmaya ilgi duyacaksınız.

Jüpiter'den alacağınız güezl etkileşimlerle seyahat, yabancılarla yapılacak işler, ithalat, ihracat, yüksek eğitim, hukuki konular, medya alanlarında karşınıza gelecek olan fırsatları iş alanlarınıza taşıyabilir, gezeceğiniz, iş seyahati yapacağınız yerlerde bir araya insanlardan fayda sağlayabilirsiniz.

22 Ocak'ta güzel fırsatlar ve şanslar sizi mutlu ederken, yeni kuracağınız ilişkilerde yanılgı etkisine karşı uyanık olun. Giriştiğiniz işlerinizden şans ayağınıza gelebilir.

Şubat başı güç çekişmeleriyle başlayabilir. Kendi bildiğinizi okumaktan şaşmamanız, sabırlı olmanız gereken yerlerde sakinliğinizi koruyamamanız, iş alanlarınızda önemli sürtüşmeleri karşınıza getirebilir. Bu etkiye 2 Şubat'ta dikkat etmelisiniz. Diğer taraftan 3-8-10-17-18 Şubat gelecek adımlarınız için sizi destekleyen şanslı tarihler.

4 Şubat ve sonrasında kariyerinide doğru ilişkiler kurmak için kolları sıvayacaksınız. Üstlerinizle, patronlarınızla olan güveninizi tazeleyebilir, istekleriniz varsa bu isteklerinizi dile getirebilirsiniz. Yeni Ay, gelecek planlarınızı hızlandırabilir. İşlerinizi, planlarımızı başlatabilirsiniz. Çevrenizden destek göreceğiniz bir aydasınız.

19 Şubat'ta olşan Dolunay, yeni bir işi, düzeni, hizmeti, günlük hayatınızda verilecek bir karar odaklanmanızı sağlayacak. Yenilikler bu Dolunay'da hoşunuza gidebilir ama daha fazal plan yapmanız gerektiğini, daha organize bir şekilde yolunuzda ilerlemeniz gerektiğini de eklemeliyim. Abartmadan, geri planda duarark karşınıza gelecek olan seçenekleri değerlendirin. 20-22-23-28 Şubat gayet olumlu.

Mart başında yoğun ve baskın iş alanlarınızdan biraz sıyrılıp sosyal çevrenizdeki insanlara vaktinizi ayıracaksınız. 1 Mart'ta şakalar zor bir olaya dönüşmesin, arkadaşlarınızla anlaşmak kolay olmayacak.

5 Mart itibariyle bu yıl içinde ilk kez gerilemeye başlayacak olan Merkür sahneye çıkıyor. 28 Mart'a kadar iletişime dayalı konularda, işlerinizde ve günlük hayatınızın akışında sıkıntı ve sorunlara açık olacaksınız. Yen bir işe kalkışmayın, imza atmayın.

5 Nisan'da oluşan Yeni Ay'la birlikte yeni olasılıklara yelken açmaya hazırsınız. Hayati kararlarınız için desteklenecek, adım atmaktan kormayacaksınız. Hala bazı planlarınızı sağlam temellere oturtmaya ihtiyacınız olabilir. 

10 Nisan'da Jüpiter gerilemeye başlayacak. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, hukuk, medya, yayıncılık alanında şimdiye kadar karşınıza gelmiş olan fırsatlır gözden geçireceğiniz bir döngüye gireceksiniz. Bu alanlarda bazı işlerinizde aksilikler, geriye çekilmele, ertelemeler oluşabilir. Bu dönemde sıkıntalır bulmalı, Jüpiter yeniden düzeldiğinde bu sıkıntıları gidermeli ve yolunuzda ilerlemelisiniz.

Nisan ayının son haftalarına girerken parasal konularda hızlı, ani, beklenmedik olaylar karşınıza çıkabilir. Jüpiter'den sonra 24 Nisan'da Plüton, 30 Nisan'da Satürn gerilemeye başlayacak. Daha sakin olmanız gereken bir sürece merhaba diyecekseniz. Aksilikler, ertelemeler, sorunlar sizi yıldırmasın.

Mayıs başında düşüncelerinizdeki olumsuzluklar sizi zorlayabilir sevgili Koçlar. Girişimlerinizi başlatma istediğiniz yüksek olmasına rağmen otorilerden, yüksek rütbeli insanlardan aradığnızı desteği bulmak kolay olmayacak. Olayların ardında yatan sebepleri öğrenmek için büyük bir istek duyacaksınız. Komplo teorilerinizle işilerinizin önünde engel olmaktan kaçınmalısınız. Bir kere sakin olun; 3 Mayıs'ta güzel bir iş fırsatının, yeni açılımların karşınıza geldiğini göreceksiniz.

5 Mayıs ve sonrasında maddi konularda, para kazanımlarınıza önemli uygulamalarınızı, kararlarınızı  devreye sokabilirsiniz. Bir gün sonra Merkür bu alanlarınıza girerek daha sağlım ve pratik bilgiyle ilerlemenizi sağlayacak. Kazanımlarınızı artıtramk için uğraşacak, ticare girişimlerde farklı ve değişik olayların karşınıza geldiğini göreceksiniz. 8-16-17-18 Mayıs'ta maddi konularda güçlü adımlar atılabilir. Değişik ve farklı bir para elinize geçebilir, kazançlarınız oluşabilir.

18 Mayıs ve civarında bir para meselesi karşınıza çıkabilir. Elinize geçen ani bir para ödemelerinize veya varsa borçlarınıza gidebilir ve tam tersi bir para kaybı, parasal konularda gerginlikleri tetikleyebilir.

21 Mayıs itibariyle  grişiken yönünüz uyanıyor. Satış, reklam, sosyal medya, radyo, televizyon, bilişim sektöründe bir işiniz varsa bu işlerinize daha fazla zaman ayıracaksınız. Bu alanlarda almanız gereken önemli kararlar varsa hemen Haziran başında, 3 Haziran'da oluşan Yeni Ay ve sonrasındaki 15 günü kullanabilirsiniz.

14 Haziran'da iş hayatınızdaki zorlanmalar aile hayatınıza olumsuz yansıyabilir.

16 Haziran'da yurt dışı bağlantılı işlerinizde spekülasyonlara açık olacaksınız. Temmuz ayında kariyerinizde oluşacak tutulmalar önem kazanıyor sevgili Koçlar.

8 Temmuz ve sonrası 3 hafta boyunca Merkür gerilemesi yeniden sahnede. 19 Temmuz'a kadar önemli işlere başlamayın.

Bu ay 9-14-17 Temmuz tarihlerine dikkat etmelisiniz. Sorumluluklarınız gözünüzde büyüyebilir, bu da bız sürtüşmeleri hem ev hem de iş ortamlarınızda karşınıza getirebilir. Spekülatif işlerinizde 11 Temmuz'da dikkatli olmalı, büyük harcamalardan, yatırımlardan kaçınmalısınız. Risk almayı seveceksiniz. Yine size kazanç sağlayacak işlerinizde, yatırımlarınızda 31 Temmuz'da dikkatli olmalısınız. 

16 Temmuz'da oluşan parçalı Ay Tutulması, kariyer ve iş alanınızda önemli olayları, dönüşümleri ve belki de krizleri tetikleyecek. İş alanlarınızda, göz önünde olacağınız yerlerde gücünüzü ve yapacaklarınızı göreceksiniz. Önemli bir iş ve kariyer dönüşümü karşınıza gelebilir. 

Ağustos ayı Merkür'ün düzelmesiyle, sanatsal ve yaratıcılık gerektiren işleriniz için önemli adımlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Başlangıçlarınız ve kararlarınız konusunda destekleneceksiniz.

2 Ağustos'ta parasal işlerinizde sıkılganlıklarınızı ve ani girişimlerinizi kontrol etmelisiniz. 

11 Ağustos'ta Jüpiter düzeliyor. Gelecek adımlarınız konusunda daha şanslı ve bereketli bir döneme giriyorsunuz. Hayatın yurd dışı bağlantılı işlerinizde, seyahatlerde, hukuki alanda fırsatları ve seçenekleri karşınıza getirdiğini göreceksiniz.

18 Ağustos sonrasında enerjinizi iş ve hizmet alanlarınızda kullanmaya başlayacaksınız. Daha fazla koşturma ve mücadele iş alanlarınızda ortaya çıkabilir. Eleman almak istiyorsanız, birinin yanında çalışıyorsanız her şeyi fazla eleştirmeden ilerlemelisiniz yoksa bazı sürtüşmeleri hayatınıza taşıyabilirsiniz.

30 Ağustos'ta oluşan Yeni Ay, iş ve hizmet konularında önemli kararlarınızı uygulamak anlamında sizi destekleyecek. Esnek ve pratik yapınızla iş dönemine hazırsınız ve eylül ayına gayet güçlü bir şekilde girecekseniz sevgili Koçlar.

Eylül ayı, yapacağınız işlerde kuracağınız doğru ilişkilerle kılıcı ve uzun soluklu iş anlaşmaları, parasal konuşmalarda sizi sonuna kadar destekleyecek. Günlük hayatınızın ritmi hızlanırken eleştirel, pratik ve sağlamcı taraflarınızla ilerleyecekseniz.

1-2-5-6-8-9 Eylül'de işlerinizde organize olacak fırsatları hayatınıza geçireceksiniz. Bugünlere denk gelen anlaşmalarınız olursa gönül rahatlığıyla başlayabilirsiniz.

4-7-10 Eylül tarihlerinde enerjinizi doğru kullanamayabilir, dış koşulların sizi yanıtttığını fark edebilirsiniz. Fark etmeseniz bu tarihlerde bazı hayal kırıklıkları ve sorunlar da karşınıza çıkabilir.

14 Eylül'de oluşan Dolunay, sizi biraz zorlayabilir. Geri planda olan bir konu açığa çıkabilir veya siz işle ilgili konularda kontrolsüz bir şekilde ilerlediğinizi görebilirsiniz.

Her halükarda ortak işlerinize, size tavsiye verecek olan insanlara yönelmelisiniz. Girişimlerinizde doğru adımlar atmak için sevdiklerinizle paylaşımlarınızı attırmalısınız. 

23 Eylül'den sonra ortaklaşa işlerinizde kendinizi ve düşünceleriniz ortaya koyacağınız, konuşma ve görüşmelerinizi arttıracağınız bir dönem. Anlaşmalar, sözleşmeler oluşabilir.

3 Ekim'den sonra parasal konularda derine inmek, araştırmalar yapmak, sorunlarınız varsa çözüm üretmek önem kazanıyor. Diğer taraftan parasal konulara vereceğiniz tepkilere 7-13 Ekim'de dikkat etmelisiniz.

4 Ekim'den sonra enerjinizi ortak işlerinize kaydıracaksınız.

13 Ekim ile birkaç gün önce ve sonrasında hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Bu kararlar gelecek planlarınızla uyumlu olacak ama parasal konularda gerilimleriniz yüksek olabilir. 

28 Ekim'de oluşacak yeni ayla beraber mali durumunuzu gözden geçirebilir, bu alanda atmak istediğiniz adımları hayatınıza geçirebilirsiniz. Her şeyi son dakikaya bırakan bir Koç değilseniz, daha önceden gördüğünüz ve başlattığınız kararları uygulamaya koyun. Çünkü bir gün sonra Merkür yılın 3. gerilemesine başlıyor. Eğer her şeyi son dakikaya bıraktıysanız, bu erileme olayın ne kadar derin olduğunu veya olacağını size gösterebilir.

12 Kasım'da oluşan Dolunay, yoğun uraşılarınız sayesinde elinize para geçmesine neden olabilir. Yoğun ve güçlü adımlarınızın karşılığını alacaksınız. 13-24-28 Kasım sizi bu anlamda destekleyecek.

26 Kasım ve sonrasında sizi harekete geçiren bir yıldan beri size göz kırpan şansların aktığı alanlarda önemil ilerlemeler kaydedilebilir. Bu yeni ayı seyahat, yurt dışı bağlantılı işler, ithalat, ihracat, yabancılarla girişilecek önemli işler, hukuk ve medya, ticaret alanlarınızda kullanın. 

Yılın son ayında şansınız güzel akıyor. 2 Aralık'ta Jüpiter kariyer evinize geçecek. 1 yıl boyunca kariyer ve iş alanlarınızda çok çalışarak, uğraşarak güzel açılımlar elde edebilirsiniz. 11 Aralık'ta önemli bir parasal sorumluluk öne çıkarken, girişimleriniz ve adımlarınızda 8 Aralık'ta dikkatli olun, kolay kandırılabilirsiniz. 

İş ve kariyer alanlarınız 22 Aralık'tan sonra hızlanacak. Hayatı esnek ve keyifli göreceksiniz. 26 Aralık'ta gerçekleşen Güneş Tutulması iş hayatınızda aradığınız güveni ve saygıyı karşınıza getirebilir. Kariyerinizde beklenmedik adımla atabilir, hızlı gelişmelerle kendinizi çevrenize ispat edebilirsiniz. Unutmayın, kolaylıktan ziyade çok çalışarak uğraşarak istediklerinize sahip olacaksınız. Çalışın ve hak ettiğinizi alın sevgili Koçlar.

(Elele dergisi Hande Kazanova Astroloji 2019 kitabından alıntıdır)

Yorumlar