Yunus Günçe yatakta kahvaltı pozu veren Yeliz Yeşilmen'in eşini tiye aldı!

Yunus Günçe, Yeliz Yeşilmen'in eşine doğum günü sürprizi olarak yatakta kahvaltı hazırlamasını tiye alarak yatakta ekmek kızartma makinesiyle poz verdi.

Yunus Günçe yatakta kahvaltı pozu veren Yeliz Yeşilmen'in eşini tiye aldı!

Yeliz Yeşilmen, geçtiğimiz günlerde eşine doğum günü süprizi olarak yatakta kahvaltı hazırlamıştı. Kahvaltı anının fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Yeşilmen sosyal medyada olay olmuştu. Işık Selin Kuyumcu ile dünyaevine giren Yunus Günçe, yatakta kahvaltı pozu verdi. Pişmemiş yumurtalar, maydanoz demeti ve ekmek kızartma makinesiyle yatağa giren Günçe, bu pozuyla Yeliz Yeşilmen'e gönderme yaparak oyuncuyu tiye aldı. 

YUNUS GÜNÇE, YELİZ YEŞİLMEN'İ TİYE ALDI 

Kanal D'de yayınlanan 2. sayfada yer alan habere göre, Işık Selin Kuyumcu ile dünyaevine giren Yunus Günçe, Yeliz Yeşilmen'in eşinin yatakta verdiği atletli pozunu tiye aldı.

YATAKTA KAHVALTI POZU VERDİ 

Şarkıcı ve oyuncu Yeliz Yeşilmen'in eşi Ali Uğur Akbaş'a doğum günü sürprizi olarak hazırladığı kahvaltı anının fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşınca olay olmuştu. 2. sayfada yer alan habere göre, Işık Selin Kuyumcu ile dünyaevine giren Yunus Günçe, yatakta kahvaltı pozu verdi. Pişmemiş yumurtalar, maydanoz demeti ve ekmek kızartma makinesiyle yatağa giren Günçe, bu pozuyla adeta Yeşilmen'i tiye aldı.

İşte o paylaşım...

yunus gunceden olay hamle! yelız yesılmen ve esının yatak pozunu tıye adlı

Yorumlar