Bacakları uzun göstermek için 4 giyim önerisi!

Boyunuzu uzatmak belirli bir yaştan sonra belki mümkün olmayabilir ama bacak boyunuzu unuz göstermek oldukça basit işte bacak boyunu uzun gösteren 4 giyim!

Bacakları uzun göstermek için 4 giyim önerisi!

Türkiye'nin kadınlarda genel boy istatistiklerine bakacak olursak çok da uzun olduğumuzu söyleyemeyiz. Belirli bir yaştan sonra boyumuzu uzatamayız belki ama çeşitli giyim ve stil tüyolarıyla bacak boyunu uzun gösterebiliriz! Bacak boyunu uzun göstermek için 4 giyim tüyolarını elmaelma.com okurları için bir araya getirdik! Doğru parçalarla bacak boyunuzu uzun göstermek aslında hiç de zor değil. İşte bacak boyunu uzun göstermenin ipuçları!

-Ayakkabı seçimlerinde ten rengi ve ten renginize yakın renkleri tercih ederek bütünlük sağlayabilirsiniz. Böylelikle bacak boyunuz olduğundan daha uzun görünecektir. Özellikle açık renkli pudra ve nude tonlarında ayakkabı tercih ederek aradaki farkı gözlemleyebilirsiniz. Bacak boyunu daha uzun gösterecek bir diğer ayakkabı modeli ise ten rengi stilettolardır. Bacaklarınızla bütünlük sağlayacak ten rengi stiletto ayakkabıları elbiselerinizle veya pantolonlarınızda giyebilirsiniz. 

-Bacak boyunu uzun göstermek isterken ayakkabı seçimlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli model ise bilekten ayakkabı ya da yarım bot giymek yerine yüksek topuklu ayakkabıları tercih etmek bacak boyunuzu olduğundan daha uzun gösterecektir. 

-Gündelik hayatta ya da özel bir yere giderken giyilen gömlek ya da tişörtleri pantolonun dışında bırakmak yerine pantolonun içerisine sokmak daha uzun ve ince görünmenizi sağlayabilir. 

-Pantolon modellerinizde dikine çizgileri olan pantolonlar sizi daha ince ve uzun görünmenize yardımcı olacaktır. Çizgili modeller özellikle çok dikkat edilmesi gereken modellerdir. Çizgili kıyafetleri sizi vezir de edebilir rezilde! Bu yüzden bacak boyunu uzun göstermek isteyenler özellikle dikine çizgileri olan modelleri tercih etmeleri oldukça önemlidir.  

Yorumlar