Elleri gençleştirmek için maske tarifleri soluk ve bakımsız görünüyorsa...

Elleri gençleştiren maske tarifleri neler? Soluk ve bakımsız görünmeye başlayan ellerinizi gençleştirecek birbirinden etkili 3 maske tarifi!

Elleri gençleştirmek için maske tarifleri soluk ve bakımsız görünüyorsa...

Ellerimiz zaman içerisinde soluk görünmeye başlar. Yaşımızı en çok belli eden yerlerden biri olan ellerimiz özellikle 25 yaşından itibaren ciddi oranda kırışmaya başlamaktadır. Her türlü mikroba ve zararlı maddeye maruz kalan ellerinizi daha bakımlı ve genç göstermenin yollarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Elmaelma.com olarak sizlere  elleri gençleştiren maske tarifleri hazırladık. Peki elleri genç gösteren maske tarifleri neler? İşte birbirinden etkili 2 maske tarifi! Kısa süre içerisinde ellerinizdeki değişimi fark edeceksiniz. 

Tarçın ve hindistancevizi yağı maskesi

Malzemeler:

-1 yemek kaşığı zeytin veya hindistancevizi yağı-2 yemek kaşığı esmer şeker-1 yemek kaşığı öğütülmüş tarçını bir kasede karıştırın. Bu karışımı boynunuz içnde uygulayabilirsiniz. Ardından güzelce masaj yaparak yedirin ve ortalama 5 dakika sonra yıkayın. Etkisini hemen hissedeceksiniz. 

Avokado ve muz maskesi

Malzemeler:

Sadece yarım muz-hafif sert bir avokado, yumurta akı yeterli olacak. Avokadoyu güzelce oyun ve yumurta akıyla beraber bir kapta karıştırın. Ardından yarım muzu da ekleyerek güzelce ezin. Karışımı ellerinize uygulayın. Hepsi bu kadar!  Haftada 2 ya da 3 kere uygulamanız yeterli olacak. 

Yorumlar