Tuğba Ekinci'nin s...ks objesisin diyen takipçisine verdiği yanıt olay oldu!

Siyasi paylaşımlarıyla gündem olan ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci'nin s..ks objesisin diyen takipçisine verdiği yanıt olay oldu.

Tuğba Ekinci'nin  s...ks objesisin diyen takipçisine verdiği yanıt olay oldu!

Son zamanlarda yaptığı siyasi paylaşımlarla adından söz ettiren Tuğba Ekinci bu seferde takipçisine verdiği yanıtla olay oldu. Ünlü şarkıcıdan bir takipçisinin ''sen nasıl bir s...ks objesisin diyen takipçisine olay yanıt. Ekinci, takipçisinin bu yorumuna çok sinirlendi verdiği cevap ise sosyal medyada gündem konusu oldu. 

TAKİPÇİSİNE VERDİĞİ YANIT OLAY OLDU

Son zamanlarda yaptığı siyasi paylaşımlarla adından sıklıkla söz ettiren ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci, bu sefer takipçisine verdiği yorumla olay oldu. Bir takipçisinin, '' sen nasıl bir s..ks objesisin, kaç yaşına gelirsen gel, inanılmaz seksi görünüyorsun, acayip seksepaliten var'' yorumunu yapan takipçisine sinirlendi. Ekinci, takipçisinin bu yorumunu sayfasında paylaşıp, ''Ç...ş'' yorumunu yaptı. 

ŞEYMA SUBAŞI VE SEVGİLİSİNİN FOTOĞRAFINI PAYLAŞMIŞTI 

Tuğba Ekinci geçtiğimiz günlerde Şeyma Subaşı ve Guido Senia'nın berbaer çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşıp, Acun Ilıcalı'yı tebrik etmişti. Ünlü şarkıcının bu paylaşımına kısa süre içerisinde takipçilerinden tepki yağmıştı. 

Yorumlar