Enis Fosforoğlu'nun eşi Feride Fosforoğlu tabut başında çekilen fotoğrafla ilgili ilk kez konuştu!

71 yaşında hayatını kaybeden usta oyuncu Enis Fosforoğlu'nun eşi, Selen Görgüzel'in tabut başında fotoğrafının çekilmesi olayı ile ilgili ilk kez konuştu.

Enis Fosforoğlu'nun eşi Feride Fosforoğlu tabut başında çekilen fotoğrafla ilgili ilk kez konuştu!

Türk sinemasının usta isimlerinden Enis Fosforoğlu geçtiğimiz günlerde hayat veda etmişti. Ancak Selen Görgüzel Alkan ve Hamdi Alkan'ın tabut başında fotoğraf olayı magazin gündeminde usta tiyatrocunun ölümünden daha çok konuşuldu. Enis Fosforoğlu'nun eşi Feride Fosforoğlu bu fotoğrafla ilgili ilk kez konuştu. Feride Fosforoğlu Enis'imin ölümünden daha çok konuşuldu" sözleriyle yaşanılan duruma sitem etti. 

"ENİS'İN ÖLÜMÜNDEN DAHA ÇOK KONUŞULDU"

Usta ismin eşi Feride Fosforoğlu, hem Enis Fosforoğlu ile yaşadıkları büyük aşkı, Fosforoğlu'nun tabutuyla çektirdikleri fotoğrafla gündeme gelen Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel hakkında Posta'ya konuştu. Feride Fosforoğlu, "Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel'in tabut başındaki halleri Enis'imin ölümünden daha çok konuşuldu" sözleriyle sitem etti.

''ENİS'İM MAGAZİNİ HİÇ SEVMEZDİ''

İşte FerieFosforoğlu'nun konuyla ilgili açıklamaları;  Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel'in tabut başındaki halleri Enis'imin ölümünden daha çok konuşuldu. Türkiye çok değerli bir sanatçısını kaybetmiş, değil mi? Ama insanların konuştuğuna bakın! Enis'im, magazini hiç sevmezdi, ölümünü bile magazin malzemesi yaptılar. Selen ve Hamdi de bunları asla hak etmedi. Onlara büyük bir haksızlık yapıldığını düşünüyorum.

"ÇOK GEREKSİZ POLEMİK"

"Ama fotoğraflara yansıyan görüntü çok da hoş değildi sanki... Çok gereksiz bir polemik. Selen'in magazinde görünmek için böyle bir şey yaptığına asla inanmıyorum. Ben onların samimiyetine inanıyorum ve arkalarındayım. Enis de yaşasa benim gibi düşünür ve çok üzülürdü. Selen ve Enis'in ilişkisi baba-kız gibiydi."

"BİR TEK ONLAR MI GÖZE BATTI"

"Ortada nahoş bir durum yok yani? Nahoş olan Enis'in ölümünden çok Selen ve Hamdi'nin konuşulmasıdır. Bir değer gitmiş, ülkenin konuştuğu sadece Selen ve Hamdi. Orada herkes fotoğraf çekiyordu. Bir tek Selen ve Hamdi mi göze battı? Onlar fotoğrafı kendi arşivleri için çekmiş."


 

Yorumlar